Реклама

Знайдено найближчого родича мітохондрій еукаріотів

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Saturday, 30 July 2011

мітохондріяПорівняння геномів мітохондрій еукаріотів та морських бактерій SAR11 привело вчених до висновку, що SAR11 і мітохондрії походять від одного спільного предка.

 

Кількість відомих азотистих основ ДНК збільшилась до 8

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 25 July 2011

ДНКВчені виявили у ДНК стовбурових клітин мишей сьому та восьму азотисті основи, що є похідними цитозину. Ці основи з'являються при реакції деметилування ДНК, що призводить до «вмикання» гену.

 

Усі люди неафриканського походження є нащадками неандертальців

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 19 July 2011

неандерталецьВсі люди, що мають неафриканське походження, є нащадками неандертальців. До такого висновку прийшли вчені, що аналізували X-хромосоми людей з великої кількості різних країн. Робота вчених опублікована у журналі Molecular Biology and Evolution, а її короткий виклад приводить портал Discovery News.

 

Боротися з астмою допоможуть спеціальні бактерії у шлунку

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 18 July 2011

Helicobacter pyloriФахівці з Університету Цюріха та Медичного центру університету Майнца знайшли нову зброю проти астми – бактерії виду Helicobacter pylori. За твердженням швейцарських і німецьких вчених, ці бактерії, якщо заселити ними шлунок, здатні підвищити опір організму природним алергенам, — повідомляється в науковій статті, опублікованій в Journal of Clinical Investigation.

 

Уся нафта та вугілля на Землі утворились завдяки єдиній водорості

( 3 Голосів, Всередньому: 3.33 із 5 )
Friday, 15 July 2011

водорість нафтаАмериканці виявили мікроводорість, яка "дала початок" усім сучасним земним запасам нафти та кам’яного вугілля. Дослідники впевнені, що вона одна стала причиною нагромадження цих природних ресурсів.

 

Вчені пропонують боротись із зайвою вагою на генетичному рівні

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 08 July 2011

зайва вагаВчені знайшли спосіб генетичної модифікації виробітку жирів в організмі, що дозволить ефективно боротися з віковими змінами, пов'язаними із зайвою вагою. Поки методика відпрацьована на пацюках, але біологи думають, що вона буде діяти і у людей.

 

Вчені розробили ефективне та надійне штучне серце, яке не б'ється

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Saturday, 18 June 2011

штучне серцеВ уявленні людей пульс є однією з основних ознак життя. Однак американським вченим вдалося розробити метод, що дозволяє підтримувати циркуляцію крові в організмі без звичного серцебиття.

 
Сторінка 18 з 31