Реклама

Науковці підтвердили - від фруктози не повнішають

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 27 March 2011

ожирінняУ недавно опублікованому огляді фахівців Kellen Communications наводяться результати досліджень, присвячених можливим наслідкам від вживання фруктози, зокрема, змінам у ліпідному та глюкозному метаболізмі або пов'язаним зі збільшенням ваги пацієнтів.

 

Створена ефективна антирадіаційна вакцина

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 25 March 2011

антирадіаціяРосійські вчені з Владикавказького наукового центру РАН створили унікальну протирадіаційну вакцину та лікувальну сироватку, що нейтралізує вплив радіації на живі організми. Сьогодні, як ніколи, у російській розробці зацікавлені японці. Про це повідомив керівник відділу біотехнологій центру РАН професор В'ячеслав Малієв. 

 

Сліпоту лікуватимуть імплантацією всередину ока мініатюрного робота

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 18 March 2011

око роботВчені Інституту робототехніки та інтелектуальних систем (Цюрих, Швейцарія) створили мініатюрного робота для імплантації в око. Робот призначений для більш ефективної «доставки» ліків всередину ока та потрібний для лікування макулодистрофії, що є одним з основних факторів сліпоти в похилому віці.

 

Розроблено новий метод доставки стовбурових клітин у головний мозок

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Friday, 11 March 2011

мозокДонедавна стовбурові клітини використовували для лікування пухлин головного мозку, хвороби Паркінсона і синдрому Альцгеймера, для відновлення людини після перенесеного інсульту. Вчені всього світу згодні з тим, що стовбурові клітини є унікальними ліками, здатними зцілити всі хвороби, але дотепер не був відкритий спосіб безпечної доставки їх у мозок людини. Спільними зусиллями німецьких і американських вчених був розроблений і протестований такий метод.

 

Біологічний 3D-принтер зміг надруквати модель людської нирки

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 08 March 2011

ниркиЗа допомогою сканера та пристрою, що дозволяє відтворювати тканини людського організму, протягом трьох годин була виготовлена модель нирки. Це відбулося на очах у відвідувачів заходу TED 2011.

 

СНІД лікуватимуть генетичною модифікацією клітин імунної системи хворих

( 7 Голосів, Всередньому: 4.14 із 5 )
Saturday, 05 March 2011

ВІЛ СНІДГрупа американських дослідників розробила новаторський метод лікування СНІДу шляхом генетичної модифікації клітин крові, в результаті чого вірус не може в них ввестися. У випробуваннях вакцини брали участь пацієнти, які успішно виліковуються, але при цьому не можуть відновити нормальний рівень клітин імунної системи.

 

Вчені відкрили у людського серця здатність до саморегенерації

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 19 February 2011

серцеВчені із британського університетського коледжу в Лондоні виявили надзвичайну властивість людського серцевого м'яза. За словами британців, наше серце здатне саме себе ремонтувати.

 
Сторінка 21 з 31