Реклама

Генетично модифікований лосось росте у 2 рази швидше за звичайного

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Wednesday, 05 January 2011

losos_hmoВідразу ж після своєї появи, ставши причиною виникнення гарячих суперечок, генетично модифікований лосось, розроблений у Канаді, може стати першою генномодифікованою твариною, яку дозволять продавати як продовольчий товар, і вже названий одним із 50 кращих винаходів 2010 року за версією Time Magazine.

 

Стовбурові клітини використовуватимуть для відновлення зору

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 04 January 2011

стовбурові клітиниАмериканське Управління по продуктам та лікам (FDA) видало дозвіл на проведення клінічних випробувань методики відновлення зору шляхом введення стовбурових клітин у сітківку ока, повідомляє The Los Angeles Times.

 

Розроблено пристрій, що імітує функцію підшлункової залози

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Wednesday, 29 December 2010

підшлункова чипКоли Пантеліс Георгіу та його колеги — біомедичні інженери з Імперського коледжу в Лондоні (Великобританія) вирішили розробити «розумний» інсуліновий насос для хворих цукровим діабетом, вони почали з причини захворювання. «Ми запитали себе: як зробити так, щоб підшлункова залоза продовжувала контролювати рівень глюкози в крові?» - згадує пан Георгіу.

 

Африканських слонів поділили на два різні біологічні види

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Sunday, 26 December 2010

slon-afrykaАфриканські слони, що живуть у лісах та в савані, виявилися двома різними біологічними видами. Такий висновок був зроблений за підсумками аналізу геномної ДНК цих тварин і порівняння отриманих послідовностей із ДНК азіатських слонів і ДНК вимерлих мамонтів і мастодонтів. Робота дослідників опублікована в журналі PLo One, а коротко про неї пише портал ScienceNOW.

 

Китайські дослідники навчились зберігати дані у бактеріях

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 23 December 2010

e.coliДослідники з Китайського університету в Гонконзі успішно продемонстрували спосіб зберігання зашифрованих даних у бактеріях. Для експерименту була використана колонія бактерій E. coli (кишкова паличка). У ДНК вісімнадцяти бактерій колонії вдалось вмістити кількість інформації, еквівалентну об’єму декларації незалежності США. Так як кількість бактерій в одному грамі біологічного матеріалу складає близько 10 мільйонів клітин, для кращого уявлення можна сказати, що в них може вміститись 90 ГБ інформації.

 

Розмір мозку все таки має значення

( 3 Голосів, Всередньому: 3.33 із 5 )
Wednesday, 22 December 2010

mozok_rozmirЗгідно останнім даним, розмір вашого мозку все таки має значення. Дослідники повідомляють, що розмір зорової кори головного мозку пов'язаний з тим, як людина сприймає світ. Було б цікаво відзначити, що візуальна кора однієї людини може бути у 3 рази більшою, ніж кора іншої людини, навіть якщо ці люди одного віку.

 

Виявлено універсальні антитіла до вірусу імунодефіциту людини

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 13 December 2010

vil_antytilaАмериканські вчені виявили та описали антитіла, здатні нейтралізувати більше 90 відсотків штамів найпоширенішого варіанта вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ-1), пише PhysOrg. Результати досліджень викладені у двох статтях, опублікованих у журналі Science.

 
Сторінка 23 з 31