Реклама

Еволюція людини відбувається набагато повільніше ніж вважалось раніше

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 15 June 2011

днкКанадські та британські вчені нещодавно опублікували результати свого дослідження в області людської еволюції, де стверджують, що процес еволюції homo sapiens проходить набагато повільніше, ніж вважалося раніше.

 

Стовбурові клітини серця повністю долають наслідки інфаркту міокарда

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 09 June 2011

інфарктВчені знайшли спосіб розбудити стовбурні клітини серця, за допомогою яких можна повністю відновити ушкоджений серцевий м'яз після інфаркту.

 

Плазмова дезінфекція - космічна технологія проти бактерій та вірусів

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Tuesday, 31 May 2011

плазмова дезінфекціяВ результаті тривалих досліджень на Міжнародній космічній станції, фахівці ЄКА розробили новий спосіб боротьби з інфекціями. Виявилося, що за допомогою плазми (перегрітого електрично зарядженого газу) можна ефективно знищувати віруси та бактерії, які загрожують життю людей.

 

Біоінженери навчились латати серце вуглецевими нанотрубками

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 24 May 2011

нанотрубкиАмериканські біоінженери використали мініатюрні вуглецеві трубки як опорні конструкції для відновлення клітин серця. В момент серцевого нападу відбувається відтік кисню, що руйнує клітини та тканини. Щоб допомогти їхній регенерації, зазвичай використовуються стовбурові клітини або каркаси з біологічно сумісних матеріалів.

 

Людина здатна чути звуки в обхід барабанної перетинки

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Monday, 23 May 2011

внутрішнє вухоЯк з'ясували вчені з Лабораторії медичних досліджень підводного флоту в Коннектикуті, людське вухо під водою здатне чути частоти до 100 кГц, що виходить за межі нормального слухового діапазону. Це відбувається за рахунок безпосереднього збудження слухових кісточок звуковими коливаннями, без участі барабанної перетинки.

 

Рівень освіти людини впливає на швидкість старіння організму

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 19 May 2011

теломериВ Університетському коледжі Лондона з'ясували цікаву закономірність: освічені люди старіють повільніше, — діляться автори дослідження в статті, опублікованій в Brain, Behavior, and Immunity.

 

Вчені розробили вакцину, яка повністю вилікувала мавп від СНІДу

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 12 May 2011

вакцина СНІДЕкспериментальна вакцина вперше змогла захистити мавп від вірусу, що викликає СНІД, досліди за участю людей мають бути проведені протягом наступних трьох років.

 
Сторінка 19 з 31