Реклама

Вживання в їжу темнозабарвлених ягід захистить від хвороби Паркінсона

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Tuesday, 15 February 2011

ягодиРегулярне вживання ягід допомагає знизити ризик розвитку хвороби Паркінсона. Відкриття зроблене співробітниками Гарвардської школи охорони здоров’я  у Бостоні (США) за результатами дослідження 49 281 чоловіків та 80 336 жінок. Робота проводилася за підтримки американських Національних інститутів охорони здоров’я.

 

Предки сучасної людини бігали швидше за неандертальців

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 09 February 2011

п'яткова кісткаОстанні відкриття групи антропологів з Університету Арізони підтвердили, що неандертальці були масивніші й, відповідно, сильніші наших струнких предків, що прибули в Європу з Африки, однак, стверджують вчені, не вміли так швидко й довго бігати.

 

Генетики розшифрували ДНК орангутана, збіг з людиною - 97%

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 28 January 2011

орангутанІнтернаціональна група генетиків представила чорновий варіант розшифрування генетичного коду орангутана на ім’я С'юзі, що утримується в неволі. С'юзі належить до менш розповсюдженого виду суматранських орангутанів Pongo abelii. Використовуючи геном як довідковий матеріал, автори одержали менш детальні розшифровки ще по п'яти диким P. abelii і п'яти представникам іншого, більш численного виду борнейських орангутанів P. pygmaeus.

 

Регенерація кінцівок та органів - зроблено важливий крок

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Friday, 14 January 2011

протеїнБританські генетики виявили в структурі ДНК людини ключовий сегмент, що, за певних умов, може стати основним в області перспективних напрямків регенеративної медицини. Виявлений протеїн також присутній у структурі ДНК ящірок, саламандр та тритонів і дозволяє їм відновлювати втрачені кінцівки або їхні фрагменти.

 

Багато синапсів у мозку не завжди краще для навчання та пам'яті

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 13 January 2011

синапсиДослідники з Єльського Університету нещодавно виявили єдину молекулу, яка здатна не тільки з'єднувати мозкові клітини, але й впливає на те, як ми вивчаємо інформацію та мислимо. Відомості, повідомлені в грудневому випуску журналу Neuron, можуть допомогти дослідникам у пошуках методів для покращання пам'яті й зможуть призвести до розробки нових способів лікування та корекції неврологічних і психічних порушень.

 

Штучні еритроцити - перший крок до синтетичної крові

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 11 January 2011

еритроцитиАмериканські вчені розробили наночастинки, які повністю імітують ключові характеристики еритроцитів крові. Ласкаво просимо у майбутнє - у світ синтетичної крові!

 

Анестезія насправді більше схожа на кому ніж на сон

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Monday, 10 January 2011

анестезіяПроаналізувавши загальний стан пацієнтів під час повної анестезії, група нейрохірургів у складі Ніколаса Шиффа (Медичний коледж Уейла Корнела), Ральфа Лідіка (Мічіганський університет) і Емері Брауна (Масачусетська клінічна лікарня), дійшла висновку, що анестезія змушує людину не заснути, а впасти в кому.

 
Сторінка 22 з 31