Реклама

У США почали лікувати ембріональними стовбуровими клітинами

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 12 October 2010

stovbur_klitУ США почався перший в історії курс лікування людськими ембріональними стовбуровими клітинами (ЕСК). До цього в країні застосовувалася тільки терапія на основі стовбурових клітин, отриманих з дорослих тканин.

 

Медузи допоможуть живити нанопристрої електроенергією

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 07 October 2010

meduza_energiyaШведські дослідники стверджують, що навчились використовувати органічні протеїни, присутні в організмах медуз, що живуть у північних морських водах, для створення мікроскопічних паливних елементів, придатних для живлення різноманітних електронних пристроїв.

 

Найдревніші динозаври були розміром з кішку

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 06 October 2010

dynozavromorfВчені знайшли сліди найдавнішої форми динозаврів, що жила на території сучасної Польщі приблизно 250 мільйонів років тому, повідомляється в статті дослідників, опублікованій в журналі Proceedings of the Royal Society B.

 

Аспірин протидіє розвитку раку кишечника

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 17 September 2010

aspirinУсього одна таблетка аспірину в день може захистити від раку кишечника, стверджують співробітники Університету Единбурга (Великобританія).

 

Нервова тканина тарганів та сарани допоможе рятувати людські життя

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 15 September 2010

tarhanНе хочемо вас лякати, але ваш дім може бути заражений ефективними антибіотиками, що здатні рятувати людські життя. Дослідники із Університету Ноттінгема припускають, що мозкова тканина деяких комах, таких як таргани чи сарана, володіє потужними антибіотичними властивостями. Вона знищує до 90% метицилін-стійких клітин золотистого стафілокока (Staphylococcus aureus) та кишкової палички (Escherichia coli) не завдаючи шкоди людським клітинам в лабораторних умовах.

 

Американські вчені навчили ракові клітини самознищуватись

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 09 September 2010

microrna Розроблено метод, що запускає в ракових клітин механізм самознищення. У випадку успішних випробувань розробки американських вчених вона може стати основою для нових методів терапії ракових захворювань.

 

Бразильські вчені можливо знайшли праматір усього життя на Землі

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Tuesday, 07 September 2010

d_radioduransВчені з Ріо-де-Жанейро, що вивчають надвитривалу бактерію під назвою "страшна ягода" вважають, що вона могла потрапити до нас із космосу й стати джерелом життя на Землі, тобто початком усього.

 
Сторінка 25 з 31