Реклама

Комар вижив у відкритому космосі

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Thursday, 19 February 2009

komarУ рамках підготовки російського стратегічного проекту – пілотованої експедиції на Марс проходить не тільки моделювання виживання марсонавтів (поки в підмосковному лісі), але й експерименти нового типу з біологічними об'єктами. Вчені Інституту медико-біологічних проблем (ІМБП) РАН моделюють, як у ході тривалих міжпланетних перельотів космічна радіація може впливати на живі організми. Один із цих організмів зумів вижити у відкритому космосі.

 

Створено синтетичну ДНК, що здатна розмножуватись

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 17 February 2009

DNKАмериканські вчені із Флориди вперше продемонстрували штучний генетичний код у дії. Ними була розроблена синтетична форма ДНК, у якій були включені амінокислоти та білки, що не існують у вільному стані в природі. Створена штучна ДНК також здатна самовідтворюватися.

 

Тропічний грибок здатний виробляти біопаливо

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 14 February 2009
hrybokУнікальний тропічний грибок, що виробляє вуглеводні, близькі за складом до дизельного палива, був виявлений мікробіологами в тропічних лісах Патагонії.
 

Теплокровність - результат зміни раціону харчування

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 11 February 2009

teplokrovЕволюція теплокровності (ендотермія) - одна з найбільших загадок природи. Чому при рівних розмірах і вазі, людина може прожити без їжі не більше двох місяців, а крокодил здатний голодувати більше року?

 

Малярійних паразитів чекає смерть від голоду

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Tuesday, 10 February 2009
malaria_komarАвстралійські біологи зробили революційний прорив у боротьбі із однією з найпоширеніших хвороб у світі - малярією. Виявлений ними ензим здатний заблокувати травний процес паразитів, що приводить до неминучої загибелі рознощиків зарази.
 

Мікросхеми ремонтують головний мозок

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Thursday, 05 February 2009

neurochipШотландські вчені ще на один крок стали ближче до вирішення проблеми відновлення клітин головного мозку. Створені ними кремнієві мікросхеми можуть бути використані для прискорення та впорядкування росту нейронів.

 

Ефективна дезінфекція за допомогою нанотехнологій

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 04 February 2009

bacter_virusНовий продукт із нанотехнологічних лабораторій пропонує ефективний захист проти бактерій, вірусів і мікробів. Чудесна зброя не є таємницею - мова йде про звичайний фотокаталітично активний діоксид титану, причому майже неймовірні якості цьому новому матеріалу надає зменшення часток до наномасштабу.

 
Сторінка 28 з 31