Реклама

Ефективна дезінфекція за допомогою нанотехнологій

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 04 February 2009

bacter_virusНовий продукт із нанотехнологічних лабораторій пропонує ефективний захист проти бактерій, вірусів і мікробів. Чудесна зброя не є таємницею - мова йде про звичайний фотокаталітично активний діоксид титану, причому майже неймовірні якості цьому новому матеріалу надає зменшення часток до наномасштабу.

Покриття для нанесення на поверхні, пропоноване під товарним знаком TitanShield®, може за дуже малий час зруйнувати до 99,9% бактерій, вірусів і мікробів. Це чудове рішення, насамперед, для кабінетів лікарів і лікарень, тому що ним додатково можна покривати стіни, стелі та фіранки, щоб надовго дезінфікувати повітря в приміщенні. Крім того, абсолютно невидиме покриття діє також проти неприємних запахів, які можна часто зустріти в лікарнях.

Використовуваний в TitanShield® діоксид фотокаталітично активний. Це означає те, що при контакті зі світлом на його поверхні утворяться радикали кисню. При цьому активований кисень дуже ефективно вбиває бактерії та віруси. Навіть такі агресивні збудники, як атипічна пневмонія і вірус пташиного грипу H5N1, надійно знищуються при контакті з поверхнею. Цей ефект довгостроковий, проти нього не утвориться резистентність. Крім того, продукти, призначені для застосування всередині будинків, містять домішки іонів срібла, так що для ефективної роботи покриття потрібно зовсім небагато світла. Активований кисень також ефективно зменшує концентрацію молекул запаху, повітряних шкідливих речовин, таких як наприклад оксиди азоту (NOx), і органічних частинок пилу, а також розкладає органічні частинки бруду, що вступають в контакт із поверхнею.

Найістотнішими областями використання є лікарські центри, тому що, на жаль, кімнати очікування часто є інкубатором для всіляких вірусів грипу.

 

 

За матеріалами: infuture.ru