Реклама

Мутовані гени - причина хвороб серця

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Monday, 26 January 2009

heartБлизько 60 мільйонів людей у світі є носіями мутації, що практично неминуче призводить до розвитку серцевих захворювань. Такі дані були отримані й опубліковані в науковому журналі Nature Genetics групою міжнародних дослідників.

 

Вчені склали список вимерлих тварин, яких можна повернути до життя

( 10 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Monday, 26 January 2009

DNAЗавдяки відновленню геному вимерлих тварин одного дня можна буде повернути до життя шаблезубих тигрів, шерстистих носорогів і навіть неандертальців.

 

Створено мініатюрний двигун для медичних мікророботів

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 24 January 2009

microbotПротягом багатьох років хірургічні інструменти зменшувалися в розмірах, як того вимагала техніка проведення мінімально інвазивних хірургічних втручань. Вчені створили новий мікроскопічний механічний двигун для хірургічних роботів, досить маленьких, щоб вільно пересуватися по тілу.

 

Створено пристрій, що матеріалізує думки

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Friday, 23 January 2009

eye_mindІталійські медики з дослідницького госпіталю Fondazione Santa Lucia в Римі створили експериментальну модель пристрою, що дозволяє інвалідам керувати побутовими пристроями силою думки.

 

Чисте повітря омолоджує організм

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Thursday, 22 January 2009

povitryaЗа останніх 20 років у багатьох американських містах повітря стало чистішим, що сприяло збільшенню в середньому на п’ять місяців тривалості життя людей.

 

Наслідки інсульту лікуватимуть стовбуровими клітинами

( 2 Голосів, Всередньому: 2.50 із 5 )
Monday, 19 January 2009

stem_cellsБританська біотехнологічна компанія ReNeuron Group починає перші у світі практичні випробування з метою перевірки ефективності терапії стовбуровими клітинами на хворих, що перенесли інсульт. В минулу неділю в компанії офіційно оголосили, що отримали дозвіл від Міністерства охорони здоров'я країни на випробування за участю стовбурових клітин, отриманих з організму плоду.

 

Біонічні очі допоможуть людям з вадами зору

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Saturday, 10 January 2009

EyeУ світі, що розвивається, росте число людей, що важко страждають від порушення зору через пошкодження сітківки ока, тим більше з віком населення й поширенням діабету. Пошуки технологічного рішення проблеми пробудили інтерес до 'біонічних очей'.

 
Сторінка 30 з 31