Реклама

Виявлено останки найдавнішої живої істоти

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 04 February 2009

spongesВ Омані виявлені останки хімічної присутності найдавніших тварин із усіх раніше знайдених - невеликі морські губки жили на планеті ще 635 млн років тому. У той період часу на Землі не було ні однієї з більш-менш відомих нам груп тварин. Виключення становлять лише самі губки.

 

Переломи кісток лікуватимуть стовбуровими клітинами на нанотрубках

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 01 February 2009

perelomІнженери з Університету Каліфорнії в американському Сан-Дієго розробили новий спосіб прискореного росту кісток за допомогою нанотрубок і стовбурових клітин. Дослідники говорять, що їхня методика дозволить швидше й безпечніше відновлювати кісткову тканину після переломів, а також при захворюванні остеопорозом або після перенесеної ортопедичної операції.

 

Хіміки з'ясували чому часник настільки корисний

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 01 February 2009

chasnykВчені давно знають, що органічна сполука аліцин – яка надає часнику його аромат – є найпотужнішим у світі антиоксидантом. Але до сьогодні не було зрозуміло як саме працює аліцин, чи як він може бути порівнянний із звичними антиоксидантами, як наприклад Вітамін Е і кофермент Q10, які протидіють руйнівним ефектам вільних радикалів.

 

Біологи виявили безсмертну живу істоту

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Wednesday, 28 January 2009

meduzaTurritopsis nutricula, можливо, є єдиною на світі живою істотою, що обдурила смерть.

 

Виявлено рибу із інфрачервоним та оптичним зором

( 7 Голосів, Всередньому: 4.43 із 5 )
Wednesday, 28 January 2009

4oka_rybaОкеан не перестає дивувати фахівців і звичайних людей своїми чудесами. Біологи з Атлантичного Університету штату Флорида в співробітництві в колегами з океанографічного інституту Харбор Бренч виявили унікальну рибу, здатну однаково добре бачити як при денному світлі, так і в умовах суцільної темряви.

 

Одиночна клітина мозку здатна зберігати інформацію

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Wednesday, 28 January 2009

neuron_singleЛише одна єдина клітина головного мозку може зберігати короткотривалу пам’ять, необхідну людині в повсякденному житті, повідомляють американські вчені.

 

Виявлено ген старіння мозку

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Tuesday, 27 January 2009

neuronКанадські вчені Університету Монреаля та госпіталю Maisonneuve-Rosemont та їхні американські колеги з національної лабораторії Лоуренса Берклі зробили великий крок у напрямку відкриття лікування неврологічних хвороб і розробки ліків, що сповільнюють старіння мозку. Фахівці виявили ген, що контролює нормальне й патологічне старіння нейронів у центральній нервовій системі - ген Bmi1.

 
Сторінка 29 з 31