Реклама

Терміти допоможуть у пошуку корисних копалин

( 8 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Sunday, 10 May 2009

termiteТерміти можуть бути не тільки небезпечними, але й дуже корисними. Саме з їхньою допомогою Ганна Петс із Університету Аделаїди збирається значно знизити витрати на геологічну розвідку та підвищити ефективність виявлення золота та алмазів.

 

Сплячі гени врятують людство від ВІЛ

( 4 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Tuesday, 05 May 2009

vil_snidДовгий час у науковому співтоваристві було прийнято вважати, що еволюція людини призупинилася близько тисячі років тому. Однак останні дослідження показують, що це не відповідає дійсності – люди продовжують розвиватися, пристосовуючись до стрімких змін навколишнього середовища. Для цього в нас існує величезний потенціал – 95 відсотків геному людини складають гени, які не використовуються.

 

Вчені навчилися створювати штучні сухожилля із нановолокна

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 26 April 2009

shtuchni_suhozhylljaСпеціаліст з університету Манчестера розробила спосіб створення штучних сухожиль, що повинно значно прискорити процес відновлення після травм. Розробниця технології Люсі Босворт зазначає, що розрив зв'язок є найбільш поширеною травмою у спортсменів.

 

Стовбурові клітини допоможуть у боротьбі з облисінням

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 20 April 2009

vtrata_volossjaЯпонські вчені змогли відновити ріст волосся за допомогою терапевтичного лікування із застосуванням стовбурових клітин. Автори методу говорять, що їхнє досягнення відкриває шлях до найефективнішого та найбезпечнішого з доступних на сьогодні методів боротьби з облисінням і втратою волосся. Поки що, правда, нова технологія була випробувана тільки на лабораторних мишах.

 

В Антарктиці виявлено мікроорганізми із залізистим диханням

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 17 April 2009

kryvavi_vodospadyГрупі дослідників зі США та Великобританії вдалося виявити древні мікроорганізми, що живуть під товщею льоду, з раніше невідомою системою дихання. Про це повідомляє Nature News, а стаття дослідників опублікована в журналі Science.

 

Поліпігулка допоможе запобігти захворюванням серця

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 01 April 2009

sertsepihulkaПоліпігулка складається із аспірину, статину, трьох препаратів від тиску, а також фолієвої кислоти. Об'єднавши п'ять різних препаратів, індійські фахівці розробили поліпігулки, які, за їхніми словами, можуть стати дієвим засобом профілактики серцево-судинних захворювань і врятувати мільйони життів.

 

Людина може і повинна жити 1000 років

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Monday, 30 March 2009

starinnyaСучасна наука не бачить жодних перешкод, щоб домогтися безсмертя. Біологи, медики, хіміки та наноінженери в один голос запевняють, що відкласти старіння або навіть повністю його виключити цілком реально. Залишилося лише знайти ті механізми людського організму, які треба включити або виключити.

 
Сторінка 26 з 31