Реклама

Паління спричиняє зменшення мозку

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 05 December 2010

mozok_palinnyaБезліч досліджень, що спеціалізуються на роботі мозку вже раніше показували, що тютюнове паління пов'язане з великомасштабними й широко розповсюдженими структурними мозковими аномаліями. Проте, попередні дослідження не описували вплив паління на товщину кори головного мозку. Новий аналіз, що був опублікований у поточному випуску журналу "Біологічна Психіатрія" (Biological Psychiatry), тепер надав нові відомості щодо впливу паління.

 

Розроблено нову методику ранньої діагностики раку

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 29 November 2010

diahnostyka_rakuФахівці з Медичної школи Гарварду розробили методику тестування крові на наявність клітин, що розповсюджують ракові захворювання. За словами розроблювачів, нова система може використовуватися як у розробках для ранньої діагностики раку, або як засіб терапії для ракових хворих, що вже пройшли курс лікування. Зараз нова розробка проходить випробування на 20 чоловіках, у яких раніше був виявлений рак простати.

 

У людей, що хропуть, менше сірої речовини мозку

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Sunday, 21 November 2010

hropinnyaПід час досліджень, які провели нейрофізіологи з університету Сан-Рафаеля в Італії, з'ясувалося, що люди, які хропуть, погано мислять протягом дня не тільки внаслідок недосипання, але й внаслідок деструктивних змін головного мозку, — повідомляється в публікації в журналі American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine.

 

ГМО боротиметься із тріщинами у бетонних конструкціях

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 19 November 2010

beton_bacteriaДослідники з Університету Н’юкасла створили бактерію, здатну «зарощувати» тріщини в бетонних конструкціях. Генетично модифікований організм запрограмований забиратися в щілини в бетоні й при досягненні їхнього дна виробляти суміш карбонату кальцію та бактеріального клею. Отримана суміш у сполученні з волокнистими клітинами бактерій затвердіває до твердості порівнянної з навколишнім бетоном і «зв'язує» конструкцію воєдино.

 

Науковці з'ясували яка частина мозку відповідальна за читання та писання

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 14 November 2010

mozokВчені з'ясували, які відділи мозку активуються при читанні та писанні - навичках, які людство здобуло зовсім нещодавно по еволюційних мірках, і які не могли спричинити фізичні зміни в організації кори. Робота фахівців опублікована в журналі Science, а її короткий опис приводиться на порталі ScienceNOW.

 

Коноплі - перспективна сировина для виробництва біодизелю

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 09 November 2010

konopliПісля серії лабораторних випробувань вчені з американського Університету Коннектикуту оголосили, що коноплі — досить «приваблива» сировина для виробництва біодизельного палива.

 

Невиліковні хвороби лікуватимуть штучними антитілами

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 31 October 2010

antytila     Американські дослідники з Університету Коннектикуту розробили штучні антитіла, здатні доставляти протиракові препарати прямо у хворі клітини в організмі людини.

В організмі людини основним генератором антитіл, здатних боротися з тими чи іншими захворюваннями, є імунна система. Її основне завдання - захищати організм від згубного впливу бактерій, вірусів і різноманітних сторонніх предметів. Вчені з Коннектикуту працюють над свого роду штучним аналогом продукту роботи імунної системи, щоб створити рішення для боротьби із захворюваннями, проти яких в імунної системи немає зброї.

 
Сторінка 24 з 31