Реклама

Вчені розробили ефективний препарат для лікування меланоми

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 10 May 2011

меланомаВчені заявили, що їм вдалося розробити препарат, за допомогою якого можна лікувати одну із найнебезпечніших форм раку - меланому, навіть на останніх стадіях захворювання.

 

При перевтомленні людський мозок може "відключати" окремі свої частини

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 03 May 2011

мозокДослідникам із Вищої школи св. Анни з міста Піза (Італія) і Університету Вісконсін-Медісон (США) вдалося експериментально довести, що мозок здатний «відключати» деякі свої зони, щоб дати їм відпочити.

 

Цікаві наукові факти про людський мозок

( 9 Голосів, Всередньому: 4.78 із 5 )
Tuesday, 26 April 2011

мозокЛюдський мозок - найскладніша, непізнана, і найбільш творчо обдарована система пізнання світу. Дослідженнями діяльності цієї непізнаної до кінця системи займаються вчені: біологи, нейрофізіологи, психологи. Іноді від них ми дізнаємося досить цікаві факти про людський мозок. І ось тільки 10 з них.

 

Канадські вчені створили універсальну кров для переливання

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 18 April 2011

еритроцитиГрупі вчених з Університету Макгіла (Канада) вдалося створити універсальні еритроцити, що дозволить у критичній ситуації підтримати життя пацієнта шляхом переливання отриманої нейтральної крові, незалежно від його власної групи крові та резус-фактора.

 

Японські вчені виростили штучне око зі стовбурових клітин

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 14 April 2011

Штучне окоЕра кіборгів все-таки поволі наступає. Для того, щоб створити "справжню" людину, сьогодні вже створено достатньо штучних органів. Так, вчені досить давно займаються проблемою створення штучних кісток, шкіри, кінцівок... А днями кількість "запчастин" для людини майбутнього збільшилося. Японські вчені із Центру біології розвитку RIKEN виростили штучне око - з усіма шарами сітківки, пігментним епітелієм, фоторецепторами.

 

Перебування у космосі робить бактерії більш небезпечними

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 04 April 2011

pseudomonas aeruginosaУ Центрі інфекційних захворювань і вакцинології Університету штату Арізона вивчили штами патогенних бактерій, які побували в космосі. Стало очевидно, що в бактеріях-космонавтах змінюється активність багатьох генів і білків. Зокрема, змінюється ген вірулентності (інфекційності), що з великою долею ймовірності може зробити патогенні мікроорганізми ще небезпечнішими, — повідомляється в статті вчених у журналі Applied and Environmental Microbiology.

 

Виявлено морські мікроорганізми, які живляться пластиком

( 7 Голосів, Всередньому: 4.43 із 5 )
Saturday, 02 April 2011

сміттяВ районі Саргасового моря на пластиковому смітті були виявлені мікроорганізми, що поїдають цей самий пластик. Однак їхня діяльність може піти на шкоду: продукти розщеплення пластику, потенційно отрутні, можуть піднятися по харчовому ланцюжку прямо до людини. 

 
Сторінка 20 з 31