Реклама

Кава справляє профілактичну дію проти найпоширенішої форми раку шкіри

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Thursday, 03 November 2011

каваМасштабне дослідження, проведене американськими вченими, показало, що регулярне вживання кави значно знижує ризик розвитку найпоширенішої форми раку шкіри, особливо у жінок, говориться у прес-релізі Американської асоціації досліджень раку (AACR).

 

Виявлено ідеальний напівпровідниковий матеріал для медичних імплантатів

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Tuesday, 01 November 2011

нітрид галіюВчені виявили, що напівпровідниковий матеріал нітрид галію (GaN) є абсолютно нетоксичним і сумісним з людськими клітинами.

 

Бактерії йогуртів не спричиняють істотного впливу на процес травлення

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 30 October 2011

йогурт мікрофлораПо телевізору ми раз у раз бачимо рекламу йогуртів, які, як обіцяють виробники, нормалізують мікрофлору кишечника і змушують її працювати, як годинник. У Вашингтонському університеті у Сент-Луїсі (США) вирішили перевірити, чи так це насправді. Початкові результати невтішні — діляться у своєму звіті дослідники.

 

На дні Маріанської западини знайдені гігантські одноклітинні амеби

( 14 Голосів, Всередньому: 4.71 із 5 )
Monday, 24 October 2011

амеба ксенофіофораВ океані знайдені нові загадкові форми життя. Виявилось, що на великій глибині, у тому числі й у знаменитій Маріанській западині, живуть гігантські одноклітинні амеби.

 

Ультразвукові хвилі стимулюють регенерацію клітин

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 22 October 2011

УЗД регенераціяНезвичайне використання досить тривіальної у наш час медичної процедури практикують лікарі з Королівського лазарету у Глазго. В якості ранозагоюючого засобу у складних ситуаціях вони використовують... УЗД.

 

Бактерії допоможуть знешкодити небезпечні вибухові речовини

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 20 October 2011

бактеріїУкраїнські вчені з Севастопольського інституту ядерної енергетики розробили технологію перетворення вибухових речовин у нешкідливі органічні добрива.

 

Зелений чай сповільнює набір зайвої ваги

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 05 October 2011

зелений чайЗелений чай може сповільнювати набір зайовї ваги, тому його можна використовувати як ще один засіб боротьби з ожирінням, вважають співробітники Університету штату Пенсільванія (США).

 
Сторінка 16 з 31