Реклама

Виявлено унікальний мікроорганізм, який є твариною і рослиною водночас

( 8 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 04 February 2012

mesodinium chamaeleonНещодавно вчені виявили мікроорганізм, який неможливо із впевненістю віднести ні до тварин, ні до рослин, оскільки він є чимось середнім між представниками флори та фауни.

 

Вчені планують вирощувати органи за допомогою магнітної левітації

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 22 January 2012

Bio-AssemblerВчені з компанії n3D Biosciences запропонували нову установку, в якій можна вирощувати тканини та органи. У Bio-Assembler використовується магнітна левітація, що дозволяє підтримувати клітини «у завислому стані», і запатентована суміш наночастинок Nanoshuttle.

 

Нанотехнологічне біопокриття дозволить швидко зупиняти навіть сильні кровотечі

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Wednesday, 11 January 2012

тромбін, еритроцитиРозробники з Масачусетського технологічного інституту заявляють про розробку нового нанотехнологічного біопокриття, здатного практично миттєво зупиняти сильні кровотечі у людей. Спочатку проект розроблявся як рішення для військової медицини для зупинки кровотечі у поранених солдатів, але провівши першу серію випробувань, розробники стверджують, що біопокриття може знайти дуже широке застосування й у цивільній медичній практиці.

 

Головний мозок починає старіти набагато раніше ніж вважалось досі

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 07 January 2012

старіння мозкуБританські вчені встановили, що процес старіння людського мозку починається не у 60 років, як вважалося раніше, а вже у 45. До таких висновків прийшли фахівці з Університетського коледжу Лондона.

 

Захистити мозок від старіння допоможуть горіхи та вино

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 30 December 2011

мозок, горіхиЕксперименти на людях і мишах показали, що регулярне вживання продуктів із ресвератролом, захистять мозок від когнітивних розладів у старості та врятують від депресії.

 

Розроблена ефективна та безболісна заміна шприцам для ін'єкцій

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Saturday, 24 December 2011

zamina_shprytsУколи є досить неприємними, особливо якщо ця процедура повторюється. Інша справа - пластина з мініатюрними голочками, що кріпиться до шкіри як медична пов'язка та поступово випускає в організм потрібний препарат, не викликаючи болісних відчуттів. Над таким способом ін'єкцій працює не одна група вчених.

 

Простий гідрогель допоможе повністю відновити шкіру після опіку

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 19 December 2011

гідрогель від опіківПорівняно простий матеріал виявився ефективним при лікуванні опіків третього ступеня. При цьому новинка стимулює ріст на місці ушкодженої ділянки, не рубцевої тканини, а повноцінної шкіри з усіма її структурами.

 
Сторінка 14 з 31