Реклама

Вчені обернули процес старіння людських стовбурових клітин

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 25 September 2011

старіння стовбурових клітинАмериканці змогли повністю обернути процес старіння стовбурових клітин дорослої людини, відповідальних за оновлення або відновлення ушкоджених тканин.

 

Виявлено бактерію, що перетворює целюлозу на біопаливо

( 8 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 06 September 2011

целюлоза біопаливоВчені, що займаються пошуками альтернативних джерел палива виявили штам бактерій, здатних переробляти целюлозу старого газетного паперу. У результаті діяльності цих бактерій целюлоза перетворюється на бутанол, якипй у свою чергу є гарною альтернативою бензину. Головною якістю такого палива, є те, що при його згорянні, у навколишнє середовище не викидаються важкі метали. Саме важкі метали, такі як свинець, є складовими компонентами бензину. Даний метал додають для того, щоб пальне мало низький поріг займистості. 

 

Створена голка для ін'єкцій із захистом від протикання вени

( 5 Голосів, Всередньому: 3.60 із 5 )
Saturday, 03 September 2011

голка для ін'єкційІнноваційна голка дозволить уникнути помилок при уколах у вену - а виходить, повторних ін'єкцій. Близько третини всіх внутрішньовенних уколів закінчуються тим, що голка протикає судину наскрізь, і введення ліків стає неможливим. Доводиться робити ще одну спробу.

 

Регенерація зубної тканини пептидами замінить пломбування

( 7 Голосів, Всередньому: 4.29 із 5 )
Friday, 26 August 2011

зубна регенераціяДослідники з Університету Лідс відкрили безболісний спосіб лікування зіпсованих зубів, що видаляє сліди кислотної атаки, відновлює і робить їх як новими. Новаторський метод лікування обіцяє повністю змінити поняття про пломбування зубів назавжди.

 

У Китаї виявлено скелет найдревнішого предка плацентарних ссавців

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 25 August 2011

предок плацентарних ссавцівСучасні ссавці поділяються на три групи: яйцекладні (однопрохідні), сумчасті та плацентарні (до яких належить і людина). Перші входять у підклас першозвірі, а другі та треті об'єднуються в підклас звірі. Питання про те, коли сумчасті і плацентарні розділилися, залишається предметом дискусій. Знахідки говорять, що відбулося це у крейдовому періоді близько 125 млн років тому, а генетичний аналіз ДНК сучасних ссавців відсуває цю дату вглиб епох.

 

Створено універсальний противірусний препарат

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Wednesday, 10 August 2011

універсальний антивірусний препарат DRACOБілковий противірусний комплекс, розроблений у Масачусетському технологічному інституті (США), успішно ліквідує 15 видів вірусів, від грипу до лихоманки Денге. Дослідники стверджують, що отриманому препарату «по зубах» практично будь-який вірус.

 

Із новим протезом міжхребцеві диски можна замінювати як запчастини

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Thursday, 04 August 2011

протез міжхребцевого дискуМільйони людей у світі корчаться від болю у спині та шиї. У сучасної медицини мало насправді ефективних засобів і методів, щоб полегшити цей біль, старий, як світ.

 
Сторінка 17 з 31