Реклама

Створена голка для ін'єкцій із захистом від протикання вени

( 5 Голосів, Всередньому: 3.60 із 5 )
Saturday, 03 September 2011

голка для ін'єкційІнноваційна голка дозволить уникнути помилок при уколах у вену - а виходить, повторних ін'єкцій. Близько третини всіх внутрішньовенних уколів закінчуються тим, що голка протикає судину наскрізь, і введення ліків стає неможливим. Доводиться робити ще одну спробу.

Проблема може бути вирішена за допомогою системи, яка автоматично визначає входження вістря голки у кровоносну судину та унеможливлює його подальший рух. Вона розроблена британськими фахівцями з Університету Нотінгем Трент і компанії Olberon Medical Innovations.

Голова проекту Амін аль-Хабібі розповів, що при протиканні стінки судини підвищення тиску зрушує перемичку у шприці, яка активує пружинний механізм. Він і виштовхує голку назад. Голка поміщена у спеціальну пластикову трубочку (канюлю), яка розширює стінки судини та дозволяє швидко ввести препарат безпосередньо у кровотік.

Як заявляють винахідники, використання нової голки анітрохи не складніше від звичайної. Та і її вартість повинна нібито залишитися на колишньому рівні.

Раніше цього року Olberon Medical Innovations представила шприц, який анестезує місце ін'єкції перед введенням голки.

 

 

За матеріалами: compulenta.ru