Реклама

Вчені розглядають можливість добування вуглеводневого палива з грибів-паразитів

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Sunday, 03 June 2012

гриб-паразит гіпоксилонПо мірі того, як паливо продовжує дорожчати, вчені шукають способи добування пального з ендофітних грибів, що живуть всередині рослин. Проводячи дослідження властивостей ендофітів, група вчених із Університету штату Монтана зробила відкриття, яке цілком може вплинути на майбутнє добування вуглеводневого палива.

 

Безболісні ін'єкції ліків за допомогою реактивних струменів замінять неприємні уколи

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 28 May 2012

пристрій для ін'єкцій без голкиДослідницька група з Масачусетського технологічного інституту, розробила новий прилад, що доставляє лікарські препарати за допомогою малюсіньких реактивних струменів, що проникають крізь пори шкіри. Новинка не вимагає наявності голки і доставляє препарат на різну глибину, завдяки функції програмування потужності викиду препарату.

 

Технологічні прориви, що можуть подарувати людству безсмертя

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 23 May 2012

технології безсмертяСлово «Безсмертя» має велике значення у людському житті. Неважливо до яких інших досягнень наука може прагнути (а їх може бути безліч, і, безсумнівно, досить значних), але здатність контролювати смерть, безумовно, одне з найбільших. Звісно, ми вже зуміли збільшити тривалість нашого життя, але чи можемо ми остаточно перемогти смерть?

 

Експериментальний препарат показав приголомшливий результат при лікуванні меланоми

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Tuesday, 22 May 2012

меланома, головний мозокВчені з Техаського університету повідомили про успішне завершення першого етапу випробування експериментального препарату, що зменшує метастази у головному мозку, викликані меланомою. Завдяки препарату пухлина зменшилася у 9 з 10-ти пацієнтів, повідомляється у випуску видання Lancet від 18 травня.

 

Складні переломи кісток можна лікувати всього однією ін'єкцією гідрогелю

( 6 Голосів, Всередньому: 3.83 із 5 )
Tuesday, 15 May 2012

ін'єкція при переломі кісткиГрупа хіміків із Уппсальського університету (Швеція) проводить дослідження в області полімерів, що обіцяє нам порятунок від дуже неприємних операцій (і їхніх наслідків) по відновленню фрагментованих переломів кісток і опікових уражень. Порятунок всього лиш однією ін'єкцією!

 

Вчені навчились перетворювати тканини у інший тип без стовбурових клітин

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Monday, 07 May 2012

перепрограмування тканин мікро-РНКАмериканські вчені змогли перетворити рубцеву тканину серця, пошкодженого у результаті інфаркту міокарда, у м'язову без використання стовбурових клітин.

 

Зубні пломби із нанокомпозиту вбережуть від бактерій та відновлять структуру зубів

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 04 May 2012

зубна пломба композитВ Університеті Меріленду (США) розроблена технологія, що, без сумніву, зацікавить дантистів та, особливо, їхніх нещасних пацієнтів. Мова йде про нанокомпозит, що не тільки може використовуватися як пломба для зубної порожнини, але і здатний знищувати будь-які бактерії, які залишилися у зубі, а також відновлювати (!) його структуру, втрачену у результаті руйнування.

 
Сторінка 11 з 31