Реклама

Запропоновано нову цікаву теорію виникнення живих клітин

( 9 Голосів, Всередньому: 3.78 із 5 )
Sunday, 06 January 2013

виникнення живих клітинВчені Білл Мартні з Університету Дюссельдорфа та Ніл Лейн з лондонського університетського коледжу запропонували цікаву теорію виникнення живих клітин з різними біоенергетичними властивостями. На їхню думку, поява життя є побічним продуктом реакції освоєння енергії.

 

Листя спаржі допоможуть уникнути неприємних симптомів похмілля

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Monday, 31 December 2012

спаржаФахівцями Національного університету Чеджу у Південній Кореї були виявлені нові лікувальні властивості спаржі: листя і пагони рослини захищають від токсинів клітини печінки і суттєво полегшують симптоми похмілля після вживання алкоголю у великих кількостях. Даний ефект, як розповідають корейські вчені, пояснюється високим вмістом амінокислот і мінеральних речовин у спаржі.

 

Шоколад корисний для здоров'я судин, але лише для чоловіків

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 30 December 2012

шоколадТромби у судинах часто виникають внаслідок підвищеної активності тромбоцитів. Правильна робота тромбоцитів залежить від безлічі факторів, у тому числі від того, що ми їмо. Можна харчуватися так, що тромбами будуть забиті всі судини, а можна, навпаки, зменшувати ймовірність тромбозів. Речовини, які нормалізують активність тромбоцитів, містяться в овочах і фруктах, деяких спеціях, чаях та навіть у вині.

 

На Землі знайдено бактерії, які змогли б вижити у суворих марсіанських умовах

( 7 Голосів, Всередньому: 4.71 із 5 )
Wednesday, 26 December 2012

бактерії з вічної мерзлотиМіжнародна група вчених із Росії та Америки виявила бактерії роду Carnobacterium на берегах Колими у вічній мерзлоті. Ці мікроорганізми здатні рости і розмножуватися при температурі, концентрації кисню і тиску, які відповідають атмосфері Марса. Роботу опубліковано у Proceedings of the National Academy of Sciences.

 

Виявлено "ген безсмертя", який підтримує активність стовбурових клітин організму

( 10 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Monday, 17 December 2012

гідраМаксимальна тривалість життя, яка була зареєстрована у людини, склала 122 роки. До того часу зберегти прекрасну фізичну форму - неможливо. Але німецькі вчені змогли довести зворотне, відкривши ген молодості. Ген FoxO був виявлений у гідри. Саме цей ген дає пояснення людському довголіттю, крім того, він зданий підтримувати імунну систему, що у свою чергу сприяє кращому самопочуттю у похилому віці.

 

Контактні лінзи зі стовбуровими клітинами здатні відновлювати рогівку ока

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Wednesday, 12 December 2012

контактна лінзаНові контактні лінзи зі стовбуровими клітинами, що здатні відновлювати зір тепер назавжди можуть змінити офтальмологію. По суті, лінза представляє собою біорозкладний імплантант, що містить клітини, які розмножуються і дозволяють тим самим оку вилікувати себе самостійно. Технологія створювалася початково для лікування травм рогівки ока у результаті фізичного впливу, шрамів, накладених після операції, ряду спадкових захворювань, а також інфекцій і синдрому сухого ока.

 

Вперше в історії зроблено безпосередній знімок подвійної спіралі ДНК

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 04 December 2012

переше фото ДНКЧерез п'ятдесят дев'ять років після того, як вчені Джеймс Уотсон (James Watson) і Френсіс Крік (Francis Crick) визначили, що молекули ДНК мають форму подвійної скрученої спіралі, італійським вченим вдалося отримати перший безпосередній знімок спіралі молекули ДНК, що зберігає у собі всю генетичну інформацію, що відповідає за ріст і розвиток усіх живих організмів на нашій планеті. Група вчених з університету Magna Graecia University в Катандзаро, Італія, очолювана професором Енцо Ді Фабріціо (Enzo Di Fabrizio), отримала знімок молекули ДНК, використовуючи нові та унікальні технології електронної мікроскопії.

 
Сторінка 6 з 31