Реклама

Наночастинки з токсином бджолиної отрути успішно знищують ВІЛ

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 09 March 2013

бджолина отрута вбиває ВІЛНаночастинки, що несуть один із токсинів, який входить до складу бджолиної отрути, знищують Вірус імунодефіциту людини, не завдаючи шкоди оточуючим клітинам, як з'ясували вчені з медичної школи Університету Вашингтона у Сент-Луїсі. Це відкриття є важливим кроком на шляху до розробки вагінального гелю, що запобігає поширенню ВІЛ, віруса, що викликає СНІД.

 

Імператорські пінгвіни використовують холодне повітря щоб зігрітись

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 06 March 2013

імператорські пінгвіниМи знаємо, що пір'я потрібне птахам не лише для польоту, але ще і для утеплення: повітря, яке утримується між пером і поверхнею тіла, служить чимось на зразок повітряної термоізоляції. Парадоксальним чином у імператорських пінгвінів все навпаки! Ці птахи, що живуть в Антарктиді, тобто далеко не у найтеплішому місці, кутаються у шар... холодного повітря, яке утримують під своїм пір'ям.

 

Пацюків навчили обмінюватись думками через мозковий інтерфейс

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 05 March 2013

пацюкиВчені, підключивши мозок двох тварин-гризунів за допомогою електроніки до Інтернету, змусили цих тварин обмінюватися думками, що дозволило їм спільними зусиллями вирішити поставлене просте завдання. Цей зв'язок між двома мозками, завдяки Інтернету, діяв дуже швидко і надійно, незважаючи на те, що пацюків розділяла відстань більше 3 тисяч кілометрів. Експерименти були проведені Мігелем Ніколелісом, вченим-нейробіологом з університету Дюка, який отримав достатню популярність завдяки його роботам по створенню протезів, керованих "силою думки".

 

Холод та васабі подовжують тривалість життя

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 26 February 2013

морозиво та васабіНауковці виявили несподіваний натяк на те, що вплив холоду на організм може подовжувати тривалість життя. Такий самий вплив на організм здійснюють деякі речовини, наприклад, приправа васабі. Згідно з даними вчених із Мічиганського університету, холодне повітря активує рецептор TRPA1, який у свою чергу впливає на експресію гена DAF-16/FOXO, пов'язаного з довголіттям.

 

Розроблено ферментний препарат для моментального протверезіння

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 19 February 2013

моментальне протверезінняАмериканські вчені провели успішне випробування на мишах препарату для моментального протверезіння. Експерименти показали, що нанокапсули, які складаються з поміщених у полімер ферментів, що розщеплюють алкоголь, швидко знижують рівень алкоголю у крові.

 

Блокування спеціальної сигнальної молекули зупиняє старіння мозку

( 6 Голосів, Всередньому: 4.83 із 5 )
Friday, 15 February 2013

старіння мозкуВчені з німецького Центру дослідження раку виявили, що якщо відключити особливу сигнальну молекулу, у мозку формується значно більше нейронів. У тестах на просторову орієнтацію і пам'ять старі миші без Dickkopf-1 демонстрували такий же високий рівень розумової діяльності, як і молоді особини.

 

Розроблено швидкодіючий антидот при отруєнні ціанідами

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 14 February 2013

синильна кислотаЦіаніди (солі синильної кислоти) виділяються у незначних кількостях з сигаретним димом, а також їх містять деякі рослини - наприклад, маніока. У високих концентраціях ці речовини блокують клітинне дихання і, таким чином, є сильною швидкодіючою отрутою.

 
Сторінка 4 з 31