Реклама

Одноклітинний слизовик використовує своєрідну "пам'ять" для навігації у просторі

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 20 October 2012

слизовик, міксоміцетСлизова цвіль (слизовик, міксоміцет) використовує форму просторової «пам'яті» для навігації, хоча, очевидно, що мозку у неї немає. Це відкриття було зроблено у ході недавнього дослідження, що проводилося австрійськими вченими. Дослідники вивчали цвіль у ході експерименту, що раніше використовувався для тестування роботів. Результати дослідження команди були опубліковані у журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

 

Переливання "молодої" крові сповільнює старіння головного мозку

( 4 Голосів, Всередньому: 3.75 із 5 )
Friday, 19 October 2012

переливання "молодої" кровіПереливання крові молодих людей в організм людей середнього віку може відстрочити настання певних старечих захворювань, у тому числі і хвороби Альцгеймера, і зберегти мозок здоровим на більш довгий період.

 

Наночастинки навчили вибірково впливати лише на старіючі клітини

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 10 October 2012

розумні наночастинки впливають лише на старі клітиниКоманда іспанських вчених розробила "розумні" наночастинки, які у перспективі можуть використовуватися для боротьби із симптомами старіння організму.

 

У людини виявлено дві нові групи крові - Джуніор і Лангерайс

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 24 September 2012

групи крові людиниЗавдяки недавнім дослідженням, з'ясувалося, що у людини не чотири, а шість груп крові. Дослідники, яким вдалося зробити дане відкриття вже дали назви новим групам - Джуніор і Лангерайс.

 

Виявлено найдревнішого предка головоногих молюсків, що жив 500 млн років тому

( 8 Голосів, Всередньому: 3.12 із 5 )
Tuesday, 11 September 2012

предок восьминогів і кальмарів - нектокарісВчені виявили скам'янілості найдревнішого з відомих предків сучасних восьминогів, кальмарів і інших головоногих молюсків, що жив більше 500 мільйонів років тому, що дозволяє судити про швидкість еволюції та появу нових видів на Землі, повідомляється у статті дослідників, опублікованій у журналі Nature.

 

Вчені відкрили новий механізм регулювання м'язового росту

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Sunday, 09 September 2012

ріст м'язівВам ніколи не хотілося стати більшим і сильнішим, не відвідуючи тренажерних залів? Вчені з Інституту медичних досліджень Гарвана (Garvan Institute of Sydney, Австралія) зробили давню мрію ледарів реальністю.

 

Науковці рекомендують збільшити норму споживання вітаміну С більш ніж удвічі

( 6 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 04 September 2012

добова норма споживання вітаміну СРекомендована норма споживання (РНС) вітаміну С у більшості людей не досягає і половини потрібної дози, заявляють вчені з Інституту Лайнуса Полінга при Університеті Орегону (США). Вони вважають, що одержали переконливі свідчення того, що РНС повинна бути збільшена до 200 мг у добу для дорослої людини.

 
Сторінка 8 з 31