Реклама

Потові залози виявились важливим фактором загоєння ран шкіри

( 6 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Sunday, 25 November 2012

потові залози та загоєння ранПогане загоєння ран від діабетичних виразок та інших захворювань важким тягарем лягає на сімейний бюджет, збільшуючи витрати на охорону здоров'я. У Мічиганському університеті провели ряд досліджень, які навели дослідників на нові, ефективні методи лікування.

 

Фізіологи виявили аналог "білого шуму" для запахів, які відчуває людина

( 4 Голосів, Всередньому: 3.75 із 5 )
Tuesday, 20 November 2012

запах "білий шум"Ізраїльські фізіологи встановили, що всі досить складні суміші пахучих речовин викликають те саме суб'єктивне відчуття нюхового "білого шуму", навіть якщо у їхньому складі немає ніяких спільних компонентів. 

 

Розроблено "непомітний невральний інтерфейс" для взаємодії мозку з комп'ютером

( 7 Голосів, Всередньому: 4.29 із 5 )
Saturday, 17 November 2012

інтерфейс мозок-комп'ютерПідключення комп'ютера до головного мозку – значна проблема для біологів і інженерів. Який інтерфейс не пошкодить чутливу тканину життєво важливого органу та одночасно з цим зможе працювати десятиліттями? Можливо, американські вчені знайшли відповідь на це запитання.

 

Вчені виявили попередника ДНК та РНК в якості генетичного матеріалу

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Wednesday, 14 November 2012

попередник РНКВчені вважають, що до того, як основним генетичним матеріалом живих організмів стала ДНК, ранні форми життя використовували для цих цілей РНК. Що ж було до появи РНК?

 

Розроблено біочорнила з клітинами для струменевого друку живих тканин

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 11 November 2012

біочорнила з живими клітинамиПерші «біочорнила» на основі живих клітин були простими водяними розчинами з додаванням фізіологічних кількостей солі. На жаль, клітини у таких розчинах швидко агрегували й осаджувалися, роблячи процес друку просто неможливим. Крім того, щораз зберігалася небезпека переборщити з кількістю розчиненої солі, що могло обернутись загибеллю клітин.

 

Найдавніший відомий предок людини був схожим на сучасну білку

( 6 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Sunday, 04 November 2012

пургаторіусНайдревніший і найпримітивніший відомий примат у світі був схожий на білку, як показують результати дослідження нещодавно виявлених фосилізованих кісток. Скам'янілості, які обговорювались на недавній конференції хребетної палеонтології у Ролі (Північна Кароліна), є першими відомими кістковими залишками пургаторіуса. Раніше були виявлені лише зуби цієї тварини.

 

Створено ембріон з генами одного чоловіка та двох жінок одночасно

( 6 Голосів, Всередньому: 4.17 із 5 )
Friday, 26 October 2012

ембріон з генами трьох батьківВчені з Oregon Health & Sciences University створили ембріони з генами від одного чоловіка та двох жінок. У такий спосіб стала можливою поява дітей, у яких не двоє, а троє батьків. Дана технологія може змінити соціальний устрій сучасного суспільства, давши можливість "повноцінного функціонування" родинам із трьох чоловік. 

 
Сторінка 7 з 31