Реклама

Стимулювання електричними імпульсами знімає головну біль за 20 хвилин

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 11 February 2013

 обруч, що знімає головну більВчені з Бельгії представили новий пристрій, який позбавляє від мігрені. Носіння обруча Cefaly протягом 20 хвилин, за словами дослідників, усуває сильні головні болі.

 

Жувальна гумка позитивно впливає на роботу мозку

( 4 Голосів, Всередньому: 3.25 із 5 )
Tuesday, 05 February 2013

жування гумкиЯпонські вчені з Національного інституту радіологічних наук провели дослідження і виявили, що регулярне вживання жувальної гумки, яке вважалося раніше поганою звичкою, позитивно впливає на роботу мозку. 

 

Біологи планують використовувати бактерії для добування золота

( 7 Голосів, Всередньому: 4.57 із 5 )
Monday, 04 February 2013

золотий самородокВчені виявили речовину, за допомогою якого бактерії Delftia acidovarans осаджують з розчину токсичне для них золото. Біологи мають намір навчитися використовувати його для видобутку благородного металу і отримання золотих наночастинок. 

 

Гени равликів теоретично можуть продовжити тривалість життя людини до 500 років

( 9 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Wednesday, 30 January 2013

равликРавлики мають вражаючу здатність сповільнювати на період сплячки процес свого старіння. Дослідники з Австралії хочуть знайти гени, які контролюють цей процес, сподіваючись, що у майбутньому це дозволить продовжувати життя людям.

 

Вчені виростили штучну бронхіолу за допомогою магнітної левітації

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 28 January 2013

штучна бронхіолаКоли вчені хочуть перевірити щось на живих тканинах, вони використовують для цього шар клітин, що виріс у якій-небудь спеціальній посудині. Неважко здогадатися, що такий двовимірний шар не дуже схожий на реальний орган, де клітини організовані у тривимірну структуру. І вважається, що для дійсно достовірних результатів потрібно підтверджувати їх експериментами зі справжніми органами, клітини яких взаємодіють максимально природним чином.

 

Розроблено чип, здатний розповісти про зовнішність людини за її ДНК

( 9 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Thursday, 17 January 2013

днк-чипУявіть себе у ролі детектива. Крадіжка зі зломом. Єдиний доказ - недопалок. На ньому достатньо ДНК, щоб запустити пошук по національній базі даних, але збігів немає. Ви кидаєтеся до пристрою, здатного визначити фізичні характеристики на основі ДНК, але матеріалу вистачає лише на дві риси (зазвичай це колір очей і волосся).

 

Створено вакцину, що попереджує розвиток раку у людей з ослабленим імунітетом

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 11 January 2013

вакццина, що попереджує ракРозроблена вакцина, за допомогою якої імунна система успішно реагує на перші ознаки раку товстої кишки у людей з високим ризиком захворювання.

 
Сторінка 5 з 31