Реклама

Стимулювання електричними імпульсами знімає головну біль за 20 хвилин

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 11 February 2013

 обруч, що знімає головну більВчені з Бельгії представили новий пристрій, який позбавляє від мігрені. Носіння обруча Cefaly протягом 20 хвилин, за словами дослідників, усуває сильні головні болі.

Пристрій у вигляді сріблястого обруча, нагадує зовні футуристичний предмет з фільмів про майбутнє. Випускаючи електричні імпульси, він направляє їх до надочноямкового нерву, відповідального за контроль відчуття очей і навколо них. Вчені випробували пристрій на 67 добровольцях. Випробування тривали протягом трьох місяців.

Результати дослідження показали, що учасники, котрі носили обруч два місяці, страждали від руйнівного головного болю на третину менше. А кількість пацієнтів, у яких мігрені зменшилися на 50% і більше, зросла у три рази.

Обруч слід носити на лобі, закріпивши його за вуха. Фахівці рекомендують надягати і його носити протягом 20 хвилин раз на день. Ефект обруча схожий з лікарськими препаратами від мігрені, але при цьому не має побічних ефектів. Придбати Cefaly можна за 260 фунтів стерлінгів.

На фармацевтичний ринок США раніше був допущений схвалений електронний пластир Zecuity, що знімає гострі мігрені. Він доставляє в організм людини за допомогою струму крізь шкіру суматриптан - препарат, який широко використовується проти мігрені.

Британські фахівці, у свою чергу, запропонували кишеньковий прилад від мігрені, від якого виходять магнітні імпульси, що стимулюють трійчастий нерв.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: globalscience.ru