Реклама

До 2050 року може зникнути чверть видів тварин і рослин

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 29 March 2009

bilyjvedmidВсесвітній фонд дикої природи (WWF) назвав десять тварин, популяціям яких загрожує загибель внаслідок глобальної зміни клімату на нашій планеті. "За оцінками вчених, якщо викиди парникових газів залишаться на теперішньому рівні, до 2050 року зникне чверть відомих нам сьогодні видів тварин і рослин", - говориться в складеному екологами списку тварин, що перебувають під загрозою зникнення.

 

Найбільша істота на планеті

( 17 Голосів, Всередньому: 3.71 із 5 )
Thursday, 26 March 2009

armillariaЯкщо ви попросите людей назвати найбільшу істоту, що живе на Землі, то напевно почуєте у відповідь, що це синій кит. Деякі навіть стверджують, що він є найбільшою істотою, що коли-небудь жила на нашій планеті. У кожному випадку, праві вони лише частково. Синій кит - найбільша тварина, але аж ніяк не найбільша істота.

 

Вчені працюють над створенням синтетичної крові

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 25 March 2009

erytrotsytБританські вчені можуть стати першими в створенні синтетичної людської крові з ембріональних стовбурових клітин.
Грандіозний проект зможе забезпечити необмежену кількість крові для екстрених переливань без ризику зараження.

 

Папілярні лінії збільшують чутливість шкіри у 100 разів

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 21 March 2009

vidbytokЧому в людини є відбитки пальців? Дотепер на це дитяче питання відповідали приблизно, виходячи із загального здорового глузду. Вважалося, що папілярні лінії покращують чутливість пальців або що вони, збільшуючи тертя, допомагають пальцям утримувати предмети. Французькі вчені змогли відповісти на це питання, опираючись на факти, а не на логіку. Їхнє дослідження показало, що відбитки пальців збільшують чутливість шкіри у сто разів. Регулярні лінії відбитків працюють як частотний фільтр, в результаті тактильним рецепторам передається сигнал в оптимальному діапазоні сприйняття.

 

Фізичні навантаження збільшують об'єм мозку та покращують пам'ять

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 18 March 2009

hipocampЗ роками пам'ять починає все більше підводити людину, через що вона змушена постійно просити про допомогу оточуючих. Вчені з університету Іллінойсу (University of Illinois at Urbana-Champaign) і Пітсбурга (University of Pittsburgh) з'ясували, що люди похилого віку можуть поборотися за своє майбутнє, стимулювати ріст структур головного мозку, а отже, покращувати певні типи пам'яті, причому цілком тривіальним способом.

 

Швидкий метаболізм не призводить до ранньої смерті

( 3 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Tuesday, 10 March 2009

myshaТеорія, згідно якій більш швидкий метаболізм веде до меншої тривалості життя, схоже, своє вже віджила. Нещодавно опубліковане в журналі «Physiological and Biochemical Zoology» дослідження Лобке Ваанхольта (університет Гронінгена, Голландія) показало, що при прискореному метаболізмі миші живуть стільки ж, скільки й при нормальному.

 

Таблетки допоможуть стерти неприємні спогади

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 07 March 2009

mozokТаблетки, якими зазвичай лікують гіпертонію, можуть допомогти людям забути неприємні спогади і навіть вилікувати фобії, повідомляє команда вчених із Голландії.

 
Сторінка 27 з 31