Реклама

Колір очей можна змінити на блакитний за допомогою лазера

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Saturday, 12 November 2011

блакитні очіЧи багато серед нас таких, які повністю задоволені своєю зовнішністю? А кольором очей, що дала нам матінка-природа? Як назавжди перетворити карі очі у блакитні придумав американський доктор Грег Гомер. Для цього він пропонує використовувати лазер.

Відповідно до розробленої ним процедури, спочатку пацієнтові роблять комп'ютерне сканування райдужної оболонки. Це необхідно, щоб визначити області, по яких потім «пройдеться» лазер. Далі вже за допомогою двох частот роблять точковий вплив на пігмент меланін. Процедура займає усього 20 секунд.

Після цього, за словами доктора Гомера, в організмі природно запускається процес самоочищення, коли зруйновані пігменти видаляються з очей на молекулярному рівні. У пацієнта відразу після проведення операції, колір очей спочатку темніє, а потім через 2-3 тижні стає блакитним.

Поки дослідник знаходиться в очікування гранта на $750000, щоб почати клінічні випробування, скептики попереджують, що до добра це не доведе. Наприклад, британський хірург-офтальмолог Ларрі Бенджамін із Stoke Mandeville Hospital попереджає, що такі маніпуляції з пігментами, зокрема, можуть обернутися світлобоязню та двоїнням в очах.

 

 

За матеріалами: scienceblog.ru