Реклама

Плазмолазерна гармата Пентагону потужністю 50 млрд ват знищить усе живе

( 7 Голосів, Всередньому: 4.43 із 5 )
Wednesday, 25 July 2012

плазмолазерна гармата ПентагонуВчені з Picatinny Arsenal продовжують роботу над незвичайним видом зброї, що використовує лазерно-індукований плазмовий канал (LIPC). Суть полягає у використанні лазерного променя, що "зриває" електрони з молекул повітря та створює плазмовий струмопровідний шнур, що знищує техніку та живу силу.

 

Американці розробляють суборбітальний космічний апарат-самовбивцю

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Tuesday, 24 July 2012

апарат EKVВідома оборонна компанія Raytheon одержала контракт на суму 636 мільйонів доларів від Американського агентства протиракетної оборони, у рамках якого проводиться розробка космічного апарата-самовбивці Exoatmospheric Kill Vehicles (EKV). Завданням космічного апарата EKV є знищення інших суборбітальних космічних апаратів і балістичних ракет шляхом лобового зіткнення на швидкості близько 10 кілометрів за секунду.

 

DARPA форсує розробку гіперзвукових літальних апаратів зі швидкістю М20

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Thursday, 12 July 2012

гіперзвуковий літак X-plane (HX)Оборонне наукове агентство DARPA вирішило прискорити розробку гіперзвукових літальних апаратів у ході програми IH, що має на меті вирішити технічні проблеми гіперзвукового польоту.

 

Вакуумний ранець дозволить легко підніматись по вертикальним поверхням

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 22 June 2012

вакуумний ранецьПристрої, що використовують вакуум і дозволяють підніматися на вертикальні поверхні, не є чимось абсолютно новим. Проте, дотепер не було створено легкого, портативного і практичного пристрою, що міг би дозволити військовослужбовцям або рятувальникам переміщатися по стінах у стилі Спайдермена.

 

Оголошено дату першого польоту гігантського військового дирижабля LEMV

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Saturday, 26 May 2012

LEMV дирижабльКомпанія Northrop Grumman оголосила про те, що перший політ гігантського військового дирижабля LEMV відбудеться 6 червня 2012 року. Величезний літальний апарат розміром з футбольне поле підніметься з полігону поблизу Лейкхерст, Н’ю-Джерсі.

 

Розроблено простий пристрій для виявлення мінних полів, що працює лише від вітру

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 20 May 2012

mine kafon знешкоджувач мінПростий пристрій, розроблений для знешкодження протипіхотних мін, являє собою приклад не просто продуманого дизайну, але і вміння людини пристосовуватися.

 

Модульний бойовий лазер Gamma успішно пройшов вогневі випробування

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 06 May 2012

лазерна гармата GammaКомпанія Northrop Grumman провела вогневі випробування нового компактного потужного модуля твердотільного лазера, призначеного для використання у перспективних лазерних гарматах. Новий модуль Gamma потужністю 13,3 кВт належить до класу slab laser: потужних твердотільних лазерів з активним середовищем на основі прозорої оптичної кераміки.

 
Сторінка 5 з 12