Реклама

Boston Dynamics розробляють покращений варіант ходячого робота BigDog

( 10 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Monday, 03 October 2011

LS3 alphadogКомпанія Boston Dynamics, відома своїми розробками в області ходячих роботів, одержала від Управління перспективних дослідницьких програм Пентагону DARPA контракт на суму в 32 мільйона доларів. У результаті робіт із цього контракту компанією Boston Dynamics повинен бути розроблений більший варіант чотирьохногого ходячого робота BigDog. На міжнародній конференції IEEE 2011 року з питань роботів і інтелектуальних систем (2011 IEEE International Conference on Intelligent Robots and Systems), Марко Рейберт (Marc Raibert), засновник і голова компанії Boston Dynamics, розкрив деякі деталі проекту розробки робота LS3.

 

Німеччина випробувала систему лазерної протиракетної оборони C-RAM

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Friday, 30 September 2011

протиракетний лазер C-RAMНімецька компанія MBDA випробувала технологію лазерної протиракетної оборони (C-RAM). У ході випробування була підтверджена можливість наведення 10-кВт лазерного променя на мішень, що знаходиться на великій відстані. На даний час вже проведено декілька успішних сеансів стрільби з прототипу лазерної гармати, призначеної для перехоплення керованих і некерованих ракет, артилерійських снарядів, мінометних мін.

 

Мініатюрна лазерна гармата Excalibur для повітряних точкових ударів

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Friday, 16 September 2011

excaliburДля того, що б озброїти лазерною зброєю літаки та безпілотні літальні апарати потрібно зробити лазерні системи досить компактного розміру та більш ефективними, ніж існуючі подібні системи, що встановлюються на більш габаритних платформах, таких як морські судна. У цей час Управління перспективних дослідницьких програм Пентагону DARPA серед інших проектів займається реалізацією проекту Excalibur, у рамках якого розробляється компактна і потужна система лазерного озброєння, призначена для встановлення на літальних апаратах.

 

Американські військові випробовують наземну заміну системі GPS

( 6 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 15 September 2011

заміна GPSУспішно завершений попередній етап підготовки альтернативної технології навігації для випробувань ВПС США. Залишилося перевірити її у бойових умовах.

 

Американці розробили новий ефективний матеріал для боєголовок

( 6 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Saturday, 27 August 2011

реактивний матеріал боєголовокАмериканський військово-морський флот обзавівся новим композитним матеріалом, що значно збільшує вражаючу здатність бойових зарядів.

 

Бойовий мобільний лазер з'явиться не раніше 2017 року

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 12 July 2011

мобільний лазерНосій військової лазерної установки - спеціалізована 19-тонна вантажівка - була показана наприкінці минулого місяця. А от до самого лазера в американської оборонної промисловості руки поки не доходять.

 

Пористі пластикові шини підвищать живучість військової техніки

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 30 June 2011

пластикові шиниКомпанія Resilient Technologies у співробітництві з армійськими фахівцями протягом двох років розробляла новий вид шин для військової техніки, які не потребують наповнення повітрям і, тому, здатні надати бойовій техніці додаткову живучість на полі бою.

 
Сторінка 8 з 12