Реклама

Boston Dynamics розробляють покращений варіант ходячого робота BigDog

( 10 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Monday, 03 October 2011

LS3 alphadogКомпанія Boston Dynamics, відома своїми розробками в області ходячих роботів, одержала від Управління перспективних дослідницьких програм Пентагону DARPA контракт на суму в 32 мільйона доларів. У результаті робіт із цього контракту компанією Boston Dynamics повинен бути розроблений більший варіант чотирьохногого ходячого робота BigDog. На міжнародній конференції IEEE 2011 року з питань роботів і інтелектуальних систем (2011 IEEE International Conference on Intelligent Robots and Systems), Марко Рейберт (Marc Raibert), засновник і голова компанії Boston Dynamics, розкрив деякі деталі проекту розробки робота LS3.

Як і робот BigDog, робот LS3 (Legged Squad Support System) призначається для транспортування вантажів по пересіченій місцевості. В той час, як робот BigDog має вантажопідйомність близько 150 кілограм і запас ходу в 20 кілометрів, робот LS3 зможе нести вантаж у 180 кілограм і пересуватися на відстань до 30 кілометрів. Завдяки новим інноваціям інженерів компанії Boston Dynamics, прототип робота LS3, що називається AlphaDog, буде пересуватися набагато тихіше, ніж його попередник. Він зможе перестрибувати через перешкоди і самостійно підніматися після падінь.

LS3 alphadog

На конференції Марко Рейберт продемонстрував вражаюче відео, на якому був знятий робот LS3, що рухається по пересіченій місцевості кроком і бігом, так само у відеоролику було показано те, як два чоловіки намагалися звалити цього робота з ніг, але це їм не вдалося. Це відео подано нижче, поруч із відео, на якому демонструються можливості робота BigDog.

 

 

За матеріалами: dailytechinfo.org