Реклама

Швидкісні броньовики-амфібії можуть потрапити на озброєння армії США

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Wednesday, 27 October 2010

 

ACC-EУ найближчому майбутньому армія США може отримати швидкісний броньовик-амфібію. Над проектом працюють дві корпорації - Gibbs Technologies і Lockheed Martin. Їхньою метою є створення такого джипу, що буде не просто плавати, а носитися по водяній гладі зі швидкістю в 72 кілометри за годину.

 

Українські військові проведуть випробування нового протитанкового комплексу

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 21 October 2010

stugna-pМіністерство оборони України замовило у київського конструкторського бюро "Луч" десять нових протитанкових ракетних комплексів "Стугна-П". Цей контракт був включений у щорічне державне оборонне замовлення України. Згідно із планами українських військових, випробування комплексу відбудуться в 2011 році, після чого "Стугна-П" почне надходити на озброєння.

 

Гусеничний скейтборд для військових цілей

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 16 September 2010

shredderКомпанія BPG Werks взяла ідею в'юнких міських сегвеїв, додавши їй мілітаристичного відтінку. У результаті світ побачив гібрид вищезгаданого сегвея, танка та скейтборда. Отриманий одномісний позашляховик назвали Shredder, «вписавши» йому в обов'язки максимально швидке переміщення по пересіченій місцевості, розвідку, транспортування поранених і можливість дистанційного керування.

 

Військові США будуть знешкоджувати вибухові пристрої водяними лезами

( 3 Голосів, Всередньому: 3.33 із 5 )
Sunday, 12 September 2010

vodyani_lezaПристрій, що розробили дослідники з Sandia National Laboratories, вистрілює водяними лезами, які здатні проникати в сталь. Нова зброя вже поступила в збройні сили США в Афганістані з метою знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП) - вбивцю номер один і загрозу військам, що перебувають в Афганістані, відповідно до статистики, наданої Пентагоном.

 

Незабаром снайпери стрілятимуть розумними кулями з лазерним наведенням

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 14 April 2009

rozumni_kuliТе, на що здатні сучасні снайпери інколи просто вражає. Але ще більш надзвичайні речі стануть можливі завдяки новим кулям із лазерним наведенням, які будуть здатні змінювати курс прямо в повітрі.

 

Поліція США отримає лазерну та мікрохвильову зброю

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 13 April 2009

laser_hvyntivkaДослідницька гілка Міністерства Юстиції США працює над двома портативними несмертоносними гвинтівками, які викликають біль на відстані з використанням лазерних променів або мікрохвильового випромінювання для затримання підозрюваних.

 

Протиракетні бойові лазери Пентагону

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 04 March 2009

airboneУ Пентагона може незабаром з'явитися нова протиракетна зброя - лазерна установка, розташована в передній частині великого реактивного літака, потужності якої достатньо для збивання ракет зразу після їхнього запуску з землі.

 
Сторінка 11 з 12