Реклама

Швидкісні броньовики-амфібії можуть потрапити на озброєння армії США

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Wednesday, 27 October 2010

 

ACC-EУ найближчому майбутньому армія США може отримати швидкісний броньовик-амфібію. Над проектом працюють дві корпорації - Gibbs Technologies і Lockheed Martin. Їхньою метою є створення такого джипу, що буде не просто плавати, а носитися по водяній гладі зі швидкістю в 72 кілометри за годину.

Для порівняння нагадаємо, що російський моторний човен моделі “Прогрес” навіть із двома моторами розвиває швидкість порядку 40-50 кілометрів за годину. Обігнати на воді новий американський броньовик зможе тільки швидкісний катер.

Усього компанії планують розробити три моделі:

1) Amphibious Combat Craft Expeditionary (ACC-E) – швидкість на воді в 72 км/год, на суші – 129 км/год;

2) Amphibious Combat Craft C Riverine (ACC-R) – 64 км/год на воді, 104 на суші;

3) Terraquad - більше 88 км/год на воді та 80 км/год на суші.

На наведених знімках зображена перша модель - ACC-E. Фотографії взяті з офіційного сайту корпорації Gibbs.

ACC-E_1

ACC-E_2

Треба відзначити, що для такої важкої машини, як ACC-E, швидкість на воді дійсно виглядає рекордною. Хоч він і виглядає, як суміш джипу та броньованого лімузина, на воді його не наздоженуть навіть двомоторні звичайні човни. Амфібії традиційно не можуть похвалитись швидкохідністю, але тут, мабуть, інженери вирішили порушити традицію.

Терміни масового введення в експлуатацію броньовиків поки невідомі. Але якщо вірити фото - робочі прототипи вже створені та проходять випробування.

Докладні технічні характеристики на сайті Gibbs.

 

 

 

За матеріалами: blogga.ru