Реклама

Американці все таки висадяться на Місяць в 2016 році

( 6 Голосів, Всередньому: 4.17 із 5 )
Sunday, 01 May 2011

orion_2016Компанія Lockheed Martin представила громадськості амбіційний план по висадці астронавтів на Місяць вже в 2016 році.

Як відомо, НАСА торік відмовилося від програми Constellation («Сузір'я»), у рамках якої передбачалося здійснити пілотований політ до Місяця та Марса. Проте, розробка літального апарата Orion компанії Lockheed Martin йшла вже повним ходом, і так просто відмовлятися від цього проекту виробник не має наміру. Ініціативу підтримали в конгресі США, щоправда, скоротивши при цьому фінансування наполовину.

Відповідно до попередньої інформації «Оріон» розрахований на екіпаж із шести чоловік, і здатний буде здійснити політ тривалістю 210 діб. Діаметр корпуса літального апарата складає 5,3м. Космічний корабель складається із двох відсіків, один із яких призначений для астронавтів, а другий - для двигуна. Передбачається, що деякі частини «Оріона» можна буде використовувати повторно.

Однією з основних проблем, які треба буде розв'язати Lockheed Martin це підібрати придатну ракету-носій, тому що на сьогоднішній день жоден з існуючих апаратів цього класу не здатний доставити на орбіту 25-тонний «Оріон».

orion_2016_big_2

orion 2016

 

 

За матеріалами: scienceblog.ru