Реклама

Британських солдатів одягнуть у гелеві каски

( 9 Голосів, Всередньому: 4.11 із 5 )
Monday, 02 March 2009

gelМіністерство оборони Великобританії нагородило одну невелику компанію премією в 100 000 фунтів стерлінгів. Головна заслуга фірми в розробці особливої речовини, що здатна миттєво тверднути при ударах та зіткненнях. Спеціальний гель назвали D3O.

 

Delta Unit - робот-шпигун для спостереження та розвідки

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 25 February 2009

delta_unitDelta Unit – спеціальний бот для спостереження та розвідки розроблений у рамках серії радіокерованих роботів із відеоспостереженням Inspectorbots. Він спеціально розроблений для роботи в небезпечних ситуаціях. Delta Unit укомплектований відеокамерою, що передає відео з небезпечної зони оператору, без ризику для життя людей.

 

Boeing Laser Avenger - джип із бойовим лазером успішно пройшов випробування

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Friday, 20 February 2009

laser-avengerЗа повідомленням прес-служби Boeing, нещодавно на ракетному полігоні Уайт Сендз у Каліфорнії успішно пройшли випробування лазерної гармати, призначеної для знищення безпілотних літальних апаратів. Пристрій змонтований на базі військового позашляховика Humvee.

 

Лазерна технологія визначає місцезнаходження снайперів

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 12 February 2009

sniperСнайпери та їхні помічники можуть бути виявлені, перш ніж вони зроблять свій перший постріл, завдяки новій технології лазерного сканування та спостереження. Ця нова технологія була анонсована 13 січня 2009 року у Великобританії аерокосмічною компанією EADS.

 

У війнах майбутнього братимуть участь комахоподібні роботи

( 5 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 17 January 2009

strekozaЗграї механічних мух, бджіл та павуків, що окремо не надто винахідливі, можуть бути об'єднані в дуже розумні мережі для розвідки й спостереження. За минуле десятиліття набір телеметричних датчиків змінювався з декількох помітних механічних об'єктів на автономні, самохідні, комахоподібні пристрої, які можуть підніматися на стіни або стрибати по сходам а потім переходити в режим бездіяльності, поки шум руху або вібрація не активують їх.

 

Розроблено перший в світі лазер бойового спрямування

( 8 Голосів, Всередньому: 3.62 із 5 )
Friday, 09 January 2009

laserАмериканський оборонний підрядник Northrop Grumman оголосив про готовність компанії до прийому замовлень на "першу у світі високоенергетичну лазерну установку оптимізовану для бойового застосування". Променева гармата в термінології Northrop Grumman одержала назву Firestrike.

 
Сторінка 12 з 12