Реклама

Індивідуальний детектор пострілів допоможе солдатам боротися зі снайперами

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 06 May 2011

антиснайперский радарТиповий американський морпіх тягає на собі декілька кілограм електронних ґаджетів, які повинні полегшувати (і зберігати) йому життя на полі бою. Схоже, що незабаром число високотехнологічних помічників збільшиться ще на один прилад.

 

Створено систему автокоригування прицілу для снайперських гвинтівок

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 19 April 2011

прицілСнайперу, що лежить у засідці, відтепер не потрібно робити поправки: датчики в реальному часі переміщають сітку прицілу відповідно до найменших коливань ствола.

 

Нові снаряди рейкової гармати з легкістю пробивають броньовану сталь

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 17 April 2011

снаряд рейкової електромагнітної гарматиРейкові електромагнітні гармати (Railgun) на даний час перебувають ще десь на половині шляху від наукової фантастики до реального застосування на полі бою. Два роки тому, в 2009 році, компанія General Atomics проводила перші випробування рейкової гармати "Blitzer", що вирізняється серед інших гармат відносно малими габаритами. З того моменту конструкція гармати зазнала масу вдосконалень, що поліпшили її характеристики.

 

Голографічні окуляри розпізнають ворога та повідомляють його координати

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 15 April 2011

окуляриАгентство Міністерства оборони США по передовим оборонним дослідницьким проектам (DARPA) розробляє новітні технології, які знаходять своє застосування не тільки у військовій, але й інших промисловостях. Як стало відомо, на даний момент DARPA працює над створенням голографічних окулярів із функцією доповненої реальності.

 

Німецька субмарина на водневих паливних елементах ефективніша від атомних аналогів

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 03 March 2011

воднева субмаринаЦя нова субмарина, незважаючи на своє цілком агресивне військове призначення, як це не парадоксально, використовує одну із найпрогресивніших сучасних "зелених" технологій. Підводний човен U212A є першим у світі підводним морським судном, що повністю приводиться в дію водневими паливними елементами.

 

Американські гранатомети обладнають електрошоковими гранатами

( 5 Голосів, Всередньому: 3.80 із 5 )
Wednesday, 02 March 2011

електрошокова гранатаПентагон замовив тестову партію електрошокових гранат нового типу для 40-мм гранатометів. Гранати призначені для тимчасового виведення з ладу супротивника на недосяжній раніше дистанції до 100 метрів.

 

Розроблено пристрій для віддаленого підриву мін електромагнітними хвилями

( 6 Голосів, Всередньому: 4.83 із 5 )
Thursday, 17 February 2011

мінаШвейцарські вчені розробили пристрій для віддаленого підриву саморобних мін за допомогою електромагнітної енергії. Виявити саморобні міни досить складно, тому що збираються вони зазвичай із різних елементів з мінімальним додаванням металу (спеціально щоб ускладнити виявлення). Але вченим з EPFL разом із представниками двох колумбійських університетів вдалось знайти рішення.

 
Сторінка 9 з 12