Реклама

Німецька субмарина на водневих паливних елементах ефективніша від атомних аналогів

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 03 March 2011

воднева субмаринаЦя нова субмарина, незважаючи на своє цілком агресивне військове призначення, як це не парадоксально, використовує одну із найпрогресивніших сучасних "зелених" технологій. Підводний човен U212A є першим у світі підводним морським судном, що повністю приводиться в дію водневими паливними елементами.

Розроблений фахівцями німецької військово-морської верфі Howaldtswerke Deutsche Werft спеціальний водневий паливний елемент робить субмарину незалежної від дизельно-електричного двигуна та від ядерної енергії, які використовуються у всіх сучасних підводних човнах. Використання водневих паливних елементів дозволяє уникнути шкідливих викидів у навколишнє середовище та з високою ефективністю використовувати наявне в розпорядженні паливо й енергію. Але, крім цього, підводний човен U212A володіє ще цілим рядом "стратегічних" переваг перед іншими підводними човнами.

voden_submaryna_big

Завдяки водню та паливним елементам субмарина U212A може залишатися в зануреному стані набагато довше навіть атомних підводних човнів, вона практично не видає шуму й не виділяє тепла за рахунок високої ефективності свого водневого двигуна та використанню спеціальних екранів з кераміки і немагнітних металів. Представники німецької армії вважають, що цей новий "тихий підводний мисливець", озброєний дванадцятьма важкими керованими торпедами, по праву є "піком досконалості німецьких підводних технологій".

 

 

За матеріалами: dailytechinfo.org