Реклама

Нові снаряди рейкової гармати з легкістю пробивають броньовану сталь

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 17 April 2011

снаряд рейкової електромагнітної гарматиРейкові електромагнітні гармати (Railgun) на даний час перебувають ще десь на половині шляху від наукової фантастики до реального застосування на полі бою. Два роки тому, в 2009 році, компанія General Atomics проводила перші випробування рейкової гармати "Blitzer", що вирізняється серед інших гармат відносно малими габаритами. З того моменту конструкція гармати зазнала масу вдосконалень, що поліпшили її характеристики.

Вдосконалення торкнулися також і снаряда, яким стріляє ця гармата. Спочатку снаряд являв собою щось подібне до цегли, зараз же почалися випробування нового, аеродинамічного снаряду, що показує насправді фантастичні результати.

Снаряд "sabot", що складається із чотирьох механічних частин, використовується для того, щоб послати в ціль з неймовірною швидкістю стрілоподібну серцевину, виготовлену з важкого та дуже міцного матеріалу. Під час випробувань снаряд "sabot", що рухається зі швидкістю близько 2 км/с, пробивши навиліт лист із броньової сталі, пролетів по інерції відстань у сім кілометрів. Можна тільки уявити, що буде з ворожим танком або кораблем при влученні в нього такого снаряда.

Представники компанії General Atomics вважають, що для остаточного доведення рейкової гармати "Blitzer" їм буде потрібно ще чимало часу, і нею можна буде озброїти військове судно класу DDG-51 приблизно наприкінці поточного десятиліття.

 

 

За матеріалами: dailytechinfo.org