Реклама

Надпотужна авіабомба MOP зробить недоцільним будівництво бункерів

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 16 February 2011

бомбаЕксперти по вибухових речовинах із компанії Boeing готують надпотужну 13,6-тонну бомбу MOP до розгортання у військах. Вже підписаний контракт вартістю 15,2 млн дол. на модифікацію детонаторів і льотні випробування.

 

Гігантський дирижабль координуватиме дії військ в Афганістані

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 22 January 2011

дирижабльАмериканські військові, що базуються в Афганістані, використовують безліч різних засобів і систем для спостереження за всією територією Афганістану. Приведення цих різноманітних даних до єдиного вигляду, їхнє зберігання та подальший аналіз для оперативної оцінки поточної ситуації на даний час є найбільш вузьким місцем цієї глобальної системи. Саме тому американці збираються витратити 211 мільйонів доларів на запуск величезного дирижабля, який стане єдиним координаційним центром і центром обробки інформації.

 

Активний камуфляж для бронетехніки на основі електронних чорнил

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Sunday, 16 January 2011

e-ink танкВійськовий камуфляж пройшов дуже довгий шлях від звичайного фарбування різними відтінками зеленого кольору до найсучасніших систем. Відома британська оборонна компанія BAE Systems розробляє саме таку, високотехнологічну, систему електронного камуфляжу, основану на технології електронного чорнила E-Ink, за допомогою якої зображення навколишнього середовища буде скопійовано на поверхню бронетанкової техніки, роблячи її невидимою або дуже малопомітною для супротивника.

 

Підводний човен "Запоріжжя" успішно пройшов перший етап випробувань

( 6 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Saturday, 08 January 2011

zaporizhzhyaУ Севастополі успішно завершився перший етап випробування єдиного підводного човна України "Запоріжжя", повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

Рейкова електромагнітна гармата успішно пройшла випробування ВМФ США

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Wednesday, 15 December 2010

railgunВМФ США оголосив про успішно проведене в п'ятницю випробування нової рейкової електромагнітної гармати (Railgun). Вона здатна вистрілювати снаряд на відстань в 200 кілометрів, зі швидкістю в п'ять разів перевищуючу швидкість звуку.

 

"Розумна" зброя вже на озброєнні у армії США

( 13 Голосів, Всередньому: 4.69 із 5 )
Friday, 03 December 2010

xm25Нові технології досить часто розробляються по запиту військових, але в цьому випадку мова йтиме не просто про нову технологію, а про нову зброю. Гвинтівка XM-25, що зараз поступає на озброєння армії США, звичайно, не стріляє за кут, але цілком здатна вразити супротивника, що ховається за стіною чи в окопі.

 

Вчені визнали стратегію ядерної оборони США відверто недієздатною

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 08 November 2010

atomna-oboronaВ останньому номері британського журналу Bulletin of the Atomic Scientists ("Бюлетень вчених-атомників") була різко розкритикована нова стратегія ядерної оборони, схвалена урядом США у квітні цього року. Фізики стверджують, що ця стратегія не була протестована на протидію реальним світовим загрозам і не зможе бути ефективною в умовах реального бойового протистояння.

 
Сторінка 10 з 12