Реклама

"Наплічні" мініракети - альтернатива гранатометам і протитанковим ракетним комплексам

( 7 Голосів, Всередньому: 3.57 із 5 )
Monday, 22 October 2012

"наплічна" мініракетаМініатюрна ракета, розроблена концерном MBDA, здійснила перший випробувальний політ. Новий боєприпас під назвою Kleinflugkorper або скорочено KFK уже виконав два некерованих польоти на полігоні військового навчального центру у Баумхолдері, Німеччина. В обох випадках прототип ракети успішно подолав задану відстань.

 

General Atomics випробує власний прототип рейкової електромагнітної гармати

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 16 October 2012

рейкова електромагнітна гармата General AtomicsНа початку цього року Управління наукових досліджень ВМС США (Office of Naval Research, ONR) проводило випробування дослідного зразка рейкової електромагнітної гармати, що була сконструйована і виготовлена відомою компанією BAE Systems. Але компанія BAE Systems є не єдиним гравцем на цьому "полі", і в даний час ONR починає випробування ще одного прототипу рейкової гармати, створеної цього разу компанією General Atomics із Сан-Дієго.

 

Пентагон інтенсивно використовує 3D-друк для потреб армії США

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Sunday, 14 October 2012

3D-друк зброїПентагон ініціював кілька амбіційних військових проектів по використанню перспективної та популярної у наш час технології 3D-друку для потреб армії США.

 

Армія США виявлятиме загрози на полі бою "зчитуванням думок"

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Saturday, 29 September 2012

Cognitive Technology Threat Warning SystemПісля більш ніж чотирьох років досліджень Агентство перспективних оборонних науково-дослідних розробок США (DARPA) створило систему, що успішно поєднує можливості військових спеціалістів, ЕЕГ-сканерів, 120-мегапіксельних камер і безлічі комп'ютерів, що працюють із алгоритмами когнитивно-візуальної обробки, у єдиний кібернетичний колективний розум. Розробка одержала назву Cognitive Technology Threat Warning System (CT2WS) і буде застосовуватися у бойових ситуаціях з метою значного поліпшення здібностей Армії США у питанні виявлення загроз.

 

Робот-риба BIOSwimmer здійснюватиме патрулювання узбережжя США

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Friday, 28 September 2012

робот-риба BIOSwimmnerВзявши за приклад безвтомно плаваючого в океані тунця, Міністерство внутрішньої безпеки США розробило робота-рибу, що буде здійснювати підводне патрулювання.

 

DARPA фінансує розробку розвідувального робота-хробака

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 11 August 2012

робот-хробакАмериканські інженери розробили нового робота, що імітує рухи хробака та здатний пересуватися крізь вузькі отвори, говориться у відеопрезентації Масачусетського технологічного університету. Фінансування проекту ведеться за рахунок Управління перспективних розробок (DARPA) Пентагону. Новий робот, що одержав назва Meshworm, здатний пережити вибух або сильний удар по корпусу. Ймовірно, він буде використовуватися у розвідці.

 

"Розумний" комбінезон зробить солдатів сильнішими та витривалішими

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 05 August 2012

розумний комбінезонНовий "розумний" комбінезон, що розробляється зараз вченими з Гарвардського університету, допоможе у майбутньому солдатам долати більші відстані, переносячи при цьому більш важкий вантаж. Розробка комбінезона ведеться дослідниками Інституту біоніки Вісса (Wyss Institute for Biologically Inspired Engineering) Гарвардського університету, які одержали контракт на суму у 2,6 мільйона доларів від Управління перспективних дослідницьких програм Пентагону DARPA.

 
Сторінка 4 з 12