Реклама

Розроблено спеціальну нанопіну для бронежелетів та захисту техніки

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Monday, 01 April 2013

нанопінаВчені та інженери, які розробляють високоефективні бронежилети та інші засоби захисту, досить часто звертають свою увагу на нанотехнології і на матеріали, виготовлені на основі нанотехнологій. Науковці з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго розробили матеріал, спеціально виготовлену нанопіну, яка може використовуватися не лише у бронежилетах, але і для захисту будинків і техніки від близьких вибухів, влучень куль і артилерійських снарядів.

 

Новітній військовий бінокль ідентифікуватиме особу з відстані 200 м

( 11 Голосів, Всередньому: 3.73 із 5 )
Sunday, 10 February 2013

військовий бінокльУ рамках позаконкурсного контракту з каліфорнійською "біометричною" компанією StereoVision Imaging, ВМС США хочуть отримати "бездротову тривимірну систему розпізнавання особи", за допомогою якої можна ідентифікувати людину з відстані 200 метрів.

 

США розробляють автономні сховища, що спливатимуть з дна океану

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 22 January 2013

підводні сховища DAPRAУправління перспективних дослідницьких проектів (DARPA) міністерства оборони США запустило програму з розробки глибоководних спливаючих сховищ UFP (Upward Falling Payloads). Такі сховища передбачається використовувати для оперативного забезпечення кораблів ВМС США необхідними витратними матеріалами, запчастинами або технікою.

 

Quick Kill - ефективна система активного захисту для бронетехніки та укріплень

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 15 January 2013

Quick KillКомпанія Raytheon готується до офіційних випробувань системи активного захисту Quick Kill. Поява даної системи на бронетехніці американської армії кардинально підвищить захищеність бойових машин і виживаність екіпажів і десанту.

 

DARPA працює над створенням роботів-шпигунів за підводними човнами

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 07 January 2013

шпигун за підводними човнамиЗавдяки новому відеоролику, опублікованому компанією Science Applications International Corporation (SAIC), стали відомі деякі подробиці і деталі проекту Управління перспективних дослідницьких програм Пентагону DARPA, спрямованого на створення безпілотних суден-роботів, які повністю в автоматичному режимі зможуть виявляти і стежити за ворожими підводними човнами. Програма по створенню роботів Anti-Submarine Warfare Continuous Trail Unmanned Vehicle (ACTUV) була розпочата DARPA у відповідь на загрозу, зумовлену збільшенням кількості недорогих дизельно-електричних підводних човнів, придбання яких може дозволити собі будь-який більш-менш великий наркокартель чи уряди країн, що розвиваються.

 

Робота LS3 навчили виконувати голосові команди та слідувати за людиною

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 25 December 2012

робот LS3Управління перспективних дослідницьких проектів міністерства оборони США (DARPA) навчило чотириногого робота-носильника LS3 (Legged Squad Support System) реагувати на голосові команди, швидко підніматися після падіння, орієнтуватися у складних умовах місцевості і слідувати за людиною. 

 

50-кіловатна лазерна гармата HEL пробиває 15 мм сталі з кілометрової відстані

( 10 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 20 December 2012

лазерна гармата HELКомпанія Rheinmetall Defence випробувала нову 50-кіловатну лазерну установку HEL (high-energy laser) на полігоні у Швейцарії. Як повідомляється у прес-релізі Rheinmetall, на випробуваннях лазерну гармату інтегрували з зенітно-артилерійським комплексом Oerlikon.

 
Сторінка 2 з 12