Реклама

Мікрохвильова променева установка захистить від терористів-смертників

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 19 September 2013

мікрохвильова установкаУ світі досить часто відбуваються інциденти, коли терористи на автомобілях, під зав'язку завантажених вибухівкою, намагаються підірвати військові і цивільні об'єкти, що призводить до численних жертв і масштабних руйнувань. Незважаючи на всі зусилля спецслужб, ефективно протидіяти таким атакам можна лише на самому останньому етапі, на етапі проведення атаки. Для збільшення ефективності такої протидії дослідники компанії Diehl Defence розробили нову електромагнітну променеву установку, зброю, здатну вивести з ладу електричну та електронну частини автомобіля терористів і власне вибухового пристрою перш, ніж вони зможуть дістатися до наміченої мети.

Зброя, створена компанією Diehl Defence, не сильно відрізняється за принципом своєї роботи від інших видів мікрохвильової зброї. Вона так само являє собою досить потужний мікрохвильовий генератор, що випромінює вузько направлений промінь мікрохвильового випромінювання, яке стає причиною виникнення високовольтних сплесків напруги у схемах електронних пристроїв, які буквально випалюють елементи електронних схем. Так як електронні та електричні частини забезпечують працездатність двигуна автомобіля, то при ураженні він відразу перестає функціонувати і автомобіль моментально припиняє рух.

мікрохвильова установка

Управління мікрохвильовою зброєю

Дослідники компанії Diehl Defence нещодавно опублікували відео, на якому демонструється робота нової променевої зброї в умовах модельованої ситуації біля військового контрольно-пропускного пункту. Власне зброю встановлюється у контейнері, що розміщується у багажнику позашляховика або іншого військового транспортного засобу, який може рухатися по дорозі, слугуючи для виявлення та моментальної нейтралізації потенційних терористів. Пристрій також може деактивувати дистанційно керований вибуховий пристрій, виводячи з ладу чутливі частини радіоприймальних трактів. Його область застосування не обмежується лише сушею, він може з однаковою ефективністю використовуватися у морі і у повітрі для перехоплення безпілотних літальних апаратів.

Деталі роботи і технічні характеристики мікрохвильової зброї компанії Diehl Defence є секретною інформацією, хоча принцип роботи цієї зброї відомий вже досить давно. Та й за зовнішнім виглядом мікрохвильова установка Diehl Defence, три круглих бочкоподібних пристрої, встановлені у ящику, зовсім не схожі на ту променеву зброю, яку ми звикли бачити у науково-фантастичних фільмах. Але якщо це допоможе захиститися від терористів-смертників, то естетика такої зброї є останньою проблемою.

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: dailytechinfo.org