Реклама

Сонячний вітер вирішить енергетичні проблеми людства

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 14 October 2010

sonyachnyj_viterДотепер, сонячна та вітряна енергії були найбільш відомими формами існуючих поновлюваних джерел енергії, які можуть бути легко використані. Замість того, щоб працювати над технологічним вдосконаленням існуючих способів, дослідники з Університету штату Вашингтон виступили із пропозицією збирати енергію у вигляді сонячного вітру.

Пропозиція може здатися занадто футуристичною, але група дослідників вважає, що технології, необхідні для збору електронів від сонячного вітру, вже доступні. Команда сподівається, що їх концепція зможе генерувати один мільярд мільярдів гігават потужності, що значно більше, ніж те, чого потребує людство.

Система буде заснована на використанні супутників, які містять у собі мідну сітку для захоплення електронів. Згідно з розрахунками групи, супутник із 300 метрами мідного дроту, приймачем, шириною у два метри та 10-метровим парусом буде здатний генерувати енергію в кількості, достатній для живлення 1000 будинків. Запропонована ж дослідниками концепція супутника містить 1000 метрів мідного дроту та парус, розмірами 8400 км у поперечнику, що зможуть генерувати один мільярд мільярдів ГВт, кількість енергії, яка в 100 мільярдів разів перевищує поточні потреби Землі.

Хоча технологія для збору енергії від сонячного вітру на даний час доступна, способи передачі її на Землю досі є недосконалими. Система повинна буде використовувати лазер, який має бути набагато потужнішим, ніж всі існуючі на даний момент лазери. Однак, якщо буде розроблений лазер, який не втрачає свій фокус і енергію, екологічні та енергетичні проблеми планети можуть бути повністю вирішені завдяки електронам, що летять до нас із Сонця.

 

 

За матеріалами: infuture.ru