Реклама

Вчені планують створити акумулюючий енергію одяг

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 18 January 2011

нано-ниткиКоманді дослідників із університету штату Техас, у Далласі, вдалося винайти новий спосіб використання нанотрубок і спеціального порошку з бору та магнію. На даний час дослідження знаходиться на ранній стадії, але вже зараз зрозуміло, що одним із найкорисніших застосувань може бути акумулюючий одяг.

"Порошки є важливими функціональними матеріалами, оскільки вони мають дуже велику площу поверхні", говорить Рей Бейгам, директор UT's MacDiarmid NanoTech Institute.

Техніка передбачає розпилення павутини нанотрубок із порошком. Після цього, нанотрубки та порошок можуть бути включені в пряжу. Нано-нитки можуть бути використані пізніше для різних цілей, деякі з них можуть використовуватися для створення надзвичайно твердих конструкційних матеріалів, повідомляє TechnologyReview.

Однак, найбільш вражаючим є те, що ці нано-нитки можуть бути використані для створення одягу, що може накопичувати енергію та забезпечувати живленням смартфони та іншого пристрої, які люди зазвичай носять у кишені.

 

 

За матеріалами: infuture.ru