Реклама

Усе життя на Землі почалось із отрути

( 6 Голосів, Всередньому: 3.17 із 5 )
Friday, 08 April 2011

формальдегідГрупа дослідників з Інституту Карнегі у Вашингтоні заявляє, що життя на Землі почалося з молекул формальдегіду, занесеного сюди кометами та астероїдами.

 

Квантовий комп'ютер створюватимуть із дефектних жовтих алмазів

( 10 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Thursday, 07 April 2011

Жовтий діамантФантастичні перспективи відкриваються в області створення квантових високошвидкісних комп'ютерів: американським фізикам вдалося винайти новий квантовий запам'ятовувальний пристрій. Як вихідний матеріал будуть використовуватися дефектні жовті алмази.

 

Panasonic анонсувала перезаписувані диски Blu-ray об'ємом у 100 гігабайт

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 07 April 2011

blu_ray

Нещодавно Panasonic оголосила про запуск своїх нових перезаписуваних Blu-ray дисків. Компанія назвала свій винахід LM-BE100J BDXL.

 

Falcon Heavy - найпотужніша ракета-носій у світі

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 06 April 2011

falconheavyКомпанія SpaceX представила найпотужнішу на сьогоднішній день ракету у світі - Falcon Heavy. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

 

Оптичний транзистор на основі ефекту Фарадея став на крок ближчим

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 05 April 2011

промені світлаФізики навчилися змінювати напрямок поляризації світла за допомогою тонкого напівпровідника. Це технологічне досягнення в майбутньому може бути використане для створення оптичних транзисторів, які в свою чергу можуть допомогти в реалізації комп'ютерів, що працюють на набагато більш високих частотах, ніж їхнє нинішнє покоління.

 

Перебування у космосі робить бактерії більш небезпечними

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 04 April 2011

pseudomonas aeruginosaУ Центрі інфекційних захворювань і вакцинології Університету штату Арізона вивчили штами патогенних бактерій, які побували в космосі. Стало очевидно, що в бактеріях-космонавтах змінюється активність багатьох генів і білків. Зокрема, змінюється ген вірулентності (інфекційності), що з великою долею ймовірності може зробити патогенні мікроорганізми ще небезпечнішими, — повідомляється в статті вчених у журналі Applied and Environmental Microbiology.

 

Японські дослідники вигадали пухнастий сенсорний дисплей із оптоволокна

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 03 April 2011

пухнастий дисплейДослідники з лабораторії університету Осаки освоюють нову технологію для дисплеїв - FuSA2, у якій використовується оптичне волокно для створення «пухнастої» сенсорної поверхні. Як cтверджує один із творців прототипу Косуке Накадзіма (Kosuke Nakajima) з Університету Осаки: "Людям не потрібно буде пояснювати яким чином взаємодіяти з такими пристроями, адже кожний з нас хоч раз гладив кішку".

 
Сторінка 116 з 170