Реклама

Алмазні провідники на службі у квантових комп'ютерів

( 6 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Saturday, 10 January 2009

QuantumВикористання алмазів для виробництва мікроканалів зв'язку, які проводять світло, а не електрику, може допомогти реалізувати невловиму перспективу квантових обчислювальних процесів.
Принадність квантового комп'ютера в тім, що він здатний виконувати такі завдання, які практично нездійсненні для традиційних комп'ютерів, наприклад, злом дуже довгих криптографічних ключів.

 

Розроблено перший в світі лазер бойового спрямування

( 8 Голосів, Всередньому: 3.62 із 5 )
Friday, 09 January 2009

laserАмериканський оборонний підрядник Northrop Grumman оголосив про готовність компанії до прийому замовлень на "першу у світі високоенергетичну лазерну установку оптимізовану для бойового застосування". Променева гармата в термінології Northrop Grumman одержала назву Firestrike.

 

Нанотехнології допомагають лікувати рак

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Friday, 09 January 2009

cancerАмериканські дослідники стверджують, що їм удалося використати наночастинки золота для керованого введення ліків при різних захворюваннях, зокрема - при раку.

Команда вчених з Мічіґанського Технологічного Інституту опублікувала опис роботи свого винаходу в журналі «ACS Nano». У статті стверджується, що система здатна вводити різні ліки в певні частині тіла з необхідними інтервалами.

 

Найперші мікроорганізми не були термофілами

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 06 January 2009

microbКоманда вчених-генетиків з Університету Монреаля разом з колегами із французького Ліона опублікували результати дослідження, що стосуються LUCA (Last Universal Common Ancestor) - останнього універсального спільного предка всіх живих форм життя, що живуть сьогодні на Землі. Свої доводи фахівці виклали в науковому журналі Nature.

 

Чумацький Шлях важчий і обертається швидше ніж вважалось

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 06 January 2009

milkywayНа основі нових високоточних розрахунків руху об'єктів у нашій галактиці астрономи з гарвардського Центру астрофізики прийшли до висновку про те, що наша галактика обертається навколо своєї осі швидше, ніж вважалося раніше. Приблизно на 168 000 км/годину.

 

Найбільший у світі телескоп збудують в Китаї

( 6 Голосів, Всередньому: 4.83 із 5 )
Saturday, 03 January 2009

telescУ Китаї офіційно почалося спорудження гігантського 500-метрового телескопа FAST. П'ятсотметровий апертурний сферичний телескоп є найбільшим не тільки в Євразії, але й у всьому світі серед об'єктів такого класу. Будівництво "космічного ока" відбувається у віддаленому районі країни в провінції Гуйчжоу на південному заході КНР.

 
Сторінка 170 з 170