Реклама

Графін - більш перспективний ніж графен матеріал для електроніки

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Thursday, 08 March 2012

графінЗ моменту відкриття графену, цього надзвичайно міцного матеріалу, що володіє винятковою електропровідністю, багато експертів пророкують йому велике майбутнє в області фізики і виготовлення різних електронних пристроїв. Але результати комп'ютерного моделювання, проведеного міжнародною групою вчених, показують, що матеріал під назвою графін (graphyne), повинен володіти абсолютно екзотичними електричними властивостями, які роблять цей матеріал навіть більш цікавим в області електроніки, ніж графен.

 

У США збудують перший повноцінний завод по виробництву біопалива з тирси

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 07 March 2012

біопаливоНезважаючи на роки федеральних преференцій з боку влади США, індустрія целулоїдного біопалива, що ставить за мету одержання етанолу з деревної стружки і подібних матеріалів рослинного походження замість кукурудзи, досі ніяк не може розпочати комерційне виробництво.

 

Німецькі науковці розробили світлочутливий "вимикач болю"

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 06 March 2012

вимикач болю«Вимкнути» біль так просто наче погасити лампочку - що може бути більш привабливим для людей, які страждають від постійного болю? Але чи можливо це? Хіміки з Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана у співробітництві з колегами з Берклі і Бордо продемонстрували у лабораторних експериментах можливість інгібувати активність відповідальних за біль нейронів. Процедура проходить у присутності агента, що відіграє роль світлочутливого вимикача. У перспективі нова технологія може стати тим самим «чарівним вимикачем», що позбавить людей від нестерпного болю.

 

Фізики виявили у ядра свинцю нейтронну кірку

( 9 Голосів, Всередньому: 4.22 із 5 )
Monday, 05 March 2012

нейтронна кіркаФізики одержали нові дані про розподіл нейтронів всередині ядра свинцю. У рамках роботи вчені опромінювали електронами ядра свинцю-208. Електрони взаємодіяли як із протонами в ядрі (електромагнітна взаємодія), так і з нейтронами (слабка взаємодія). Остання, котра і цікавила вчених, призводить до зміни співвідношень по-різному поляризованих електронів.

 

Вихрова гармата стріляє кільцями поляризованого газу зі швидкістю до 150 км/год

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 04 March 2012

вихрова гарматаІдея вихрової гармати, що стріляє кільцями диму, газу чи просто повітря, відома вже досить давно. Але до останнього часу вона використовувалася тільки в іграшках і різних чудернацьких установках. Тепер же, дослідники з однієї лабораторії, взявши за основу оригінальну ідею та трохи її доповнивши, створили справжню вихрову зброю, стрільба з якої може використовуватися пожежними для очищення приміщень від диму або поліцейськими для точної стрільби сльозоточивим газом.

 

Океан Європи може виявитись занадто кислотним для існування життя

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 03 March 2012

океан ЄвропиПерекис водню, що нагромадився за мільярди років еволюції Європи, міг поставити хрест на еволюції життя всередині цього супутника Юпітера, побоюються американські астробіологи.

 

Вчені впритул наблизились до створення "живих" протезів

( 12 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 02 March 2012

живі протезиВчені розробили синтетичну речовину, що відіграє роль риштування для нервової тканини. Новий матеріал допомагає відновити ушкоджені нервові закінчення і з'єднати їх з електронними пристроями.

 
Сторінка 71 з 170