Реклама

Мобільний голосовий переклад реального часу від NTT Docomo

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 06 June 2011

online_perekladВи не знаєте гінді? І не треба! Тепер, щоб розмовляти по телефону, наприклад, з жителем Шрі-Ланки, досить буде встановити мобільну систему від японської телекомунікаційної компанії NTT Docomo, і розмовляти за допомогою онлайн-перекладача. У всякому разі, саме це обіцяють розробники, що представили своє дітище на виставці Wireless Japan 2011.

По суті нічого революційного в представленому перекладачі немає. За словами представника NTT Docomo Ацусі Сато, основною заслугою розробників стало об'єднання в рамках однієї системи декількох «хмарних» технологій. Зокрема, розпізнавання, машинний переклад, і синтез мовлення. А також інтеграція трьох складових у рамках однієї системи в Інтернет і передача по каналах зв'язку.

Під час демонстрації на виставці, співробітник компанії, що перебував у місті Йокосука, зачитував газету на японській мові, а відвідувачі виставки могли чути той самий текст англійською мовою.

Хоча творці зізнаються в недосконалості представленої мобільної системи, вони очікують, що вона буде користуватися попитом. В найближчий час її нададуть для тестування групі добровольців, а потім постараються вдосконалити, так щоб хоч звичайна розмова з носієм іншої мови була можливою без перекладача.

 

 

За матеріалами: scienceblog.ru