Реклама

Фінські інженери створили прототип інтерактивних окулярів

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 26 December 2010

hmd-glassesІнженери з Хельсинського інституту інформаційних технологій Університету Аалто (Фінляндія) виготовили прототип окулярів, які розуміють, на що спрямований ваш погляд, звіряються з базою даних і видають інформацію про об'єкт (у тому числі про людей) на внутрішній стороні лінз.

 

Новітній пристрій здатний виробляти водень в домашніх умовах

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Saturday, 25 December 2010

гідрогенКоли мова заходить про джерела поновлюваної енергії, то більшість відразу розуміють, що мова йде про Сонце, тому що саме воно є первинним джерелом, а всі інші види енергії, такі як вітер чи біомаса, є вже похідними. Однак у випадку із сонячною енергією з'являються свої труднощі, її складно використовувати для таких цілей, як наприклад транспорт. Саме даний момент і змушує звертатися до альтернативних джерел енергії, таких як та ж біомаса, що може генерувати енергію в будь-який заданий момент часу.

 

Марсохід Opportunity зняв захід Сонця на Марсі

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Friday, 24 December 2010

Марс захід СонцяНа основі знімків, переданих марсоходом Opportunity, вчені з NASA змонтували невеличкі відео, що демонструють захід Сонця на Марсі та проходження Фобосу по диску Сонця.

 

Розроблено сонячні панелі, здатні генерувати електроенергію навіть вночі

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 23 December 2010

sonyachni_paneliНові сонячні панелі, створені американськими вченими, можуть генерувати електроенергію навіть вночі. Панель може використовувати для переробки в енергію не тільки сонячне світло, але й тепло від нагрітої землі.

 

Китайські дослідники навчились зберігати дані у бактеріях

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 23 December 2010

e.coliДослідники з Китайського університету в Гонконзі успішно продемонстрували спосіб зберігання зашифрованих даних у бактеріях. Для експерименту була використана колонія бактерій E. coli (кишкова паличка). У ДНК вісімнадцяти бактерій колонії вдалось вмістити кількість інформації, еквівалентну об’єму декларації незалежності США. Так як кількість бактерій в одному грамі біологічного матеріалу складає близько 10 мільйонів клітин, для кращого уявлення можна сказати, що в них може вміститись 90 ГБ інформації.

 

Розмір мозку все таки має значення

( 3 Голосів, Всередньому: 3.33 із 5 )
Wednesday, 22 December 2010

mozok_rozmirЗгідно останнім даним, розмір вашого мозку все таки має значення. Дослідники повідомляють, що розмір зорової кори головного мозку пов'язаний з тим, як людина сприймає світ. Було б цікаво відзначити, що візуальна кора однієї людини може бути у 3 рази більшою, ніж кора іншої людини, навіть якщо ці люди одного віку.

 

Вчені продемонстрували спінову пам'ять на окремих ядрах

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 21 December 2010

electron_spinФізики з Університету Юти, Університету штату Флорида (США) і Університетського коледжу Лондону (Великобританія) створили елемент пам'яті на ядерних спінах, що зберігає записане значення на тривалий час.

 
Сторінка 131 з 170