Реклама

Фінські інженери створили прототип інтерактивних окулярів

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 26 December 2010

hmd-glassesІнженери з Хельсинського інституту інформаційних технологій Університету Аалто (Фінляндія) виготовили прототип окулярів, які розуміють, на що спрямований ваш погляд, звіряються з базою даних і видають інформацію про об'єкт (у тому числі про людей) на внутрішній стороні лінз.

Майбутні версії окулярів отримають бездротовий доступ в Інтернет, зум і здатність розпізнавати важливість того або іншого об'єкта для власника. Все рівно що користуватися інтернет-пошуком без необхідності вводити поняття, яке шукаєте.

Відкриваються зовсім приголомшливі можливості. Наприклад, ви могли б викликати інформацію про людину, з якою зустрічаєтесь вперше, або дізнатись про інгредієнти та енергетичну цінність того чи іншого товару в продуктовому магазині - просто глянувши на нього!

Дані виводяться на малюсінькі прозорі дисплеї, розташовані поруч із зіницею. Текст і зображення, як видно, будуть парити в просторі поруч із об'єктами реального світу. Фінські фахівці, якими керує Самуель Каскі, переконані, що у продаж фантастичний пристрій надійде протягом п'яти-десяти років.

Результати дослідження опубліковані в журналі Virtual Reality.

 

 

За матеріалами: compulenta.ru