Реклама

Американський винахідник розробив пристрій для створення веселок

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Monday, 27 December 2010

veselkaПрофесор із Virginia Commonwealth University (США) розробив пристрій, що може створювати штучні веселки. Машина Майкла Джонса Маккена використовує натуральні матеріали для створення веселки, яку люди могли бачити в ході різних випробувань, що винахідник проводив протягом кількох років.

Тепер розробник сподівається на будівництво більшої установки, що буде змонтована на Центрі сучасного мистецтва в місті Омаха, штат Небраска.

Влітку 2011 року, Маккен планує створювати веселку два рази в день, і всі будуть мати можливість спостерігати її протягом приблизно 15 хвилин. Для того, щоб створити веселку, винахідник буде використовувати дощову воду, зібрану з даху центра мистецтв і сонячну енергію.

Технологія, що застосовується в процесі, використовує фотоелектричні панелі для виробництва сонячної енергії, що використовується для живлення системи потужних насосів. Остання, у сполученні зі спеціальним соплом, використовується для розпилення води в повітря. Таким чином, Маккен створює ідеальні умови для формування веселки, повідомляє Inhabitat.

За словами Маккена, люди зможуть побачити його штучну веселку навіть на відстані 1000 метрів.

 

 

За матеріалами: infuture.ru