Реклама

Volkswagen обладнає автомобілі системою автоматичного паркування

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 25 September 2010

vw_parkingІнженери автоконцерна Volkswagen розробили систему електронного "валет-паркінга". Машина самостійно шукає вільне місце на стоянці та виконує паркування. За першим покликом автомобіль повертається до власника.

У США так званий Valet-Parking - досить розповсюджений сервіс. " Валет-Паркінг" - це коли при в'їзді на платну стоянку, на стоянку готелю чи ресторану водій віддає ключі кому-небудь із обслуговуючого персоналу й у такий спосіб заощаджує масу часу на пошуці вільного місця для своєї машини. Потім на першу вимогу автомобіль подають до виходу зі стоянки. Зрозуміло, що такий сервіс коштує додаткових грошей.

Дослідницький центр концерну Volkswagen під назвою Electronik Research Lab, розташований у каліфорнійській Силіконовій долині, спільно з фахівцями Стенфордського університету розробив повністю автоматизовану систему, здатну самостійно, без участі людини, швидко знайти вільне місце для стоянки та припаркувати машину.

У даний момент проходять випробування нового обладнання. Поки вся необхідна електроніка ледь поміщається в багажнику універсала Volkswagen Passat Variant, але коли все дозріє до запуску в серію, апаратура значно поменшає та подешевшає.

"Ідея відносно проста: при в'їзді на стоянку зазвичай доводиться витрачати багато часу на пошук вільного місця, - розповідає керівник Electroniс Research Lab Буркхард Хунке. - Наша система зробить це за вас і заощадить ваш час. Коли автомобіль буде потрібний знову, досить просто натиснути на кнопку смартфона, і машина сама повертається на те місце, де ви її залишили".

Крім часу нова система заощаджує й пальне, вибираючи оптимальний шлях до вільного місця для паркування.

 

 

За матеріалами: cybersecurity.ru